Xiaomi Redmi Smart Band Pro

93 %
Stars
(22 hodnocení)

Chytrý fitness náramek Xiaomi Redmi Smart Band Pro nově nabízí větší displej a vyšší počet sportovních režimů! Proč zrovna Xiaomi Redmi Smart Band Pro? Redmi Smart Band Pro je lehký (cca 15 g), ale zároveň má velký dotykový AMOLED displej s úhlopříčkou 1,47 palců, která díky vysoké úrovni jasu (450 nitů) a rozlišení 194 × 368 pixelů detailně zobrazuje příjemné uživatelské prostředí. Dostanete na výběr z více než stovky fitness režimů, ve kterých máte k dispozici sledování počtu spálených kalorií,... Celý popis

Koupit za 1 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Chytrý fitness náramek Xiaomi Redmi Smart Band Pro nově nabízí větší displej a vyšší počet sportovních režimů!
Proč zrovna Xiaomi Redmi Smart Band Pro?
Redmi Smart Band Pro je lehký (cca 15 g), ale zároveň má velký dotykový AMOLED displej s úhlopříčkou 1,47 palců, která díky vysoké úrovni jasu (450 nitů) a rozlišení 194 × 368 pixelů detailně zobrazuje příjemné uživatelské prostředí. Dostanete na výběr z více než stovky fitness režimů, ve kterých máte k dispozici sledování počtu spálených kalorií, změny srdeční frekvence a dobu tréninku. S Redmi Smart Band Pro si budete moct užívat nové sebevědomí a vlnu energie po cvičení!
Základní specifikace:

- Dotykový barevný 1,47" AMOLED displej, rozlišení 194 × 368 px, s jasem 450 nitů
- Rozměry: 42,05 × 24,45 × 10,15 mm
- Hmotnost: 15 g
- Kompatibilní operační systém: Android 6.0, iOS 10 nebo vyšší
- Mobilní aplikace: Mi Fit, Xiaomi Wear
- Bluetooth: verze 5.0 BLE
- Procesor: Apollo 3.5
- Odolnost proti vodě: 5 ATM (do 50 m)
- měření tepové frekvence, měření hladiny kyslíku v krvi, monitoring spánku, krokoměr, výpočet kalorií, měření rychlosti, měření vzdálenosti, měření stresu
- Více než 110 sportovních režimů
- Senzory: akcelerometr, gyroskop, PPG senzor, SpO2 senzor
- Ovládání fotoaparátu, ovládání hudby, upozornění na nečinnost
- Baterie: Li-Ion 200 mAh
- Doba nabíjení: 2 hodiny
- Výdrž baterie na jedno nabití: až 14 dnů při běžném používání, až 20 dní v úsporném režimu
- Způsob nabíjení: magnetický konektor
- Příjemný silikonový řemínek
- Provozní teplota: -10°C až 45°C
- Teplota při dobíjení: 0°C až 45°C
Jaké jsou výhody chytrého náramku Xiaomi Redmi Smart Band Pro?
1,47'' full AMOLED displej přináší přibližně 66,7 % vysoký poměr obrazovky k tělu, což poskytuje úžasný vizuální zážitek. Tento model nyní umí zobrazit více položek na obrazovce a pro uživatele je snazší se na ní orientovat a ovládat ji. Displej vám také nabídne celou škálu barev, které si vyloženě budete užívat. Maximální jas 450 nitů zajistí, že budete krásně číst informace i za slunečného počasí.

Redmi Smart Band Pro disponuje nabídkou více než 110 cvičebních režimů včetně vodních, míčových a zimních sportů, tance a spousty dalších. Stačí si tedy jen vybrat, do jaké aktivity se pustit dřív. Dokáže také automaticky rozpoznat 3 cvičební režimy: běžecký pás, venkovní běh a venkovní chůzi. Začněte cvičit a sportovní režim se v náramku aktivuje za vás!

Spárováním náramku pomocí funkce Bluetooth (5.0 BLE) v mobilní aplikaci Xiaomi Wear nebo Mi Fit se vám otevře možnost dostávat oznámení, zprávy, upozornění na příchozí hovory nebo ovládání hudebního přehrávače vašeho smartphonu. Xiaomi Redmi Smart Band Pro je plně kompatibilní s operačními systémy Android 6.0 a iOS 10 nebo vyšší.

Xiaomi deklaruje výdrž baterie o kapacitě 200 mAh při běžném používání až kolem dvou týdnů, v úsporném režimu se pak dostáváme až na nějakých 20 dní. Nabíjení probíhá skrze magnetický konektor a je snadné a stabilní.

V dalších vlastnostech je uvedeno, že náramek je vodotěsný do tlaku 5 ATM, takže s ním můžete plavat nebo se potápět pod hladinu a zároveň zaznamenávat a následně si stáhnout vyhodnocení vaší sportovní aktivity v mobilní aplikaci.
Pro koho je náramek Xiaomi Redmi Smart Band Pro určený?
Pokud se chystáte na první zkušenost s chytrým nositelným zařízením, Xiaomi Redmi Smart Band Pro je ideální variantou, jak začít!
Čím vás náramek Xiaomi Redmi Smart Band Pro dostane?
Sledování kvality spánku – zajímá vás, co se děje s vaším tělem, když spíte? Redmi Smart Band Pro pečlivě a přesně monitoruje kvalitu a vzorce vašeho spánku. Můžete poté zkontrolovat podrobné statistiky týkající se hlubokého spánku, lehkého spánku a REM fáze na vašem smartphonu a pokusit se změnit obvyklou spánkovou rutinu ve váš prospěch.

Více informací o vašem zdraví – prostřednictvím Xiaomi Redmi Smart Band Pro budete poznávat své úrovně stresu tak, abyste je mohli dobře zvládat. Náramek vám pomůže pochopit, kdy je čas se zastavit a zhluboka nadechnout. Nezapomeňte, že způsob, jakým hluboce dýcháte, vám může doslova vylepšit den!

Zařízení také umí monitorovat váš srdeční tep v reálném čase 24 hodin denně a poskytne přesné záznamy ve snadno čitelných grafech. Náramek zavibruje, aby vás upozornil, pokud vaše srdeční frekvence klesne mimo bezpečnou zónu. Zóny tepové frekvence se mohou lišit v závislosti na vašich individuálních vlastnostech, ale obecně se pohybují na následujících hodnotách: 145 bpm během intenzivního tréninku, 175 bpm značí neobvykle vysokou tepovou frekvenci, 79 bpm by měl být váš průměrný každodenní stav a hodnotu 65 bpm naměříte během spánku.

Saturace krve kyslíkem (SpO2) je klíčovým ukazatelem celkového zdraví člověka, protože odráží hladinu kyslíku v krvi. Náramek vám zajistí klid díky automatickému testování hladiny kyslíku v krvi během spánku nebo si tento údaj můžete měřit manuálně, kdykoli budete cítit, že je to potřeba.

Xiaomi Redmi Smart Band Pro může posloužit jako menstruační kalendář, kdy umí předpovídat přechody fází vašeho ženského cyklu ještě dříve, než vaše tělo zareaguje. Budete tedy vždy připravení.

V neposlední řadě oceníte jednoduchý a sportovní design náramku se silikonovým řemínkem, který je maximálně pohodlný i při celodenním nošení.
A co říkají jeho uživatelé?
„Fitness náramek od Xiaomi ve verzi Pro mi doporučila kamarádka, se kterou se začínáme pravidelně hýbat. Chceme společně sledovat svoje pokroky a zároveň se nám nechtělo investovat vysokou částku do nějakých profi chytrých hodinek. Začátek je pozvolný, ale věříme v pozitivní výsledky!“ Anet, Kolín
Mobilní aplikace pro ještě hladší uživatelskou zkušenost: Potřebujete poradit?
Všem svým zákazníkům poskytujeme kvalitní zákaznický servis, proto jsme pro vás k dispozici každý pracovní den od 9:30 do 18:00. Sídlíme v Brně, takže se můžete zastavit i osobně, velmi rádi vám poradíme. Těšíme se na vás! Více informací naleznete ZDE.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Xiaomi
Hmotnost 15 g
Podporovaný OS Android + iOS
Bluetooth ano
Zobrazení času ano
Krokoměr ano
Snímač tepu ano
Typ baterie Li-pol
Monitorování spánku ano
Voděodolnost ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud