Yamaha YAS-209

0 %
Stars
(0 hodnocení)

YAMAHA YAS-209 Black Hlasový asistent Alexa YAS-209 nabízí vestavěné hlasové ovládání Alexa pro snadné ovládání zvukové lišty, inteligentních domácích zařízení, hudby a mnohem více. Vzrušující 3D zvuk Posuňte zážitek z domácího kina na zcela jinou úroveň - se zvukem, který vychází nejen ze všech stran, ale i shora. YAS-209 je vybaven DTS Virtual: X, díky čemuž zažijete vzrušující 3D prostorový zvuk z jednoho štíhlého zvukového panelu. Bezdrátový subwoofer Specifikem zvukového panelu je shopnost... Celý popis

Koupit za 11 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

YAMAHA YAS-209 Black

Hlasový asistent Alexa
YAS-209 nabízí vestavěné hlasové ovládání Alexa pro snadné ovládání zvukové lišty, inteligentních domácích zařízení, hudby a mnohem více.

Vzrušující 3D zvuk
Posuňte zážitek z domácího kina na zcela jinou úroveň - se zvukem, který vychází nejen ze všech stran, ale i shora. YAS-209 je vybaven DTS Virtual: X, díky čemuž zažijete vzrušující 3D prostorový zvuk z jednoho štíhlého zvukového panelu.

Bezdrátový subwoofer
Specifikem zvukového panelu je shopnost eliminovat potřebu prostorových reproduktorů či nepraktických kabelů v místnosti. Bezdrátový subwoofer nabízí ještě větší flexibilitu a možnost zažít dramatické basy se svobodou umístit subwoofer v místnosti na jakékoliv místo.

Unikátní vlastnosti
Jednoduchá instalace, snadné použití - Jednoduše zapojte zvukovou lištu a subwoofer do zásuvky a další ze zvukové lišty do televizoru. Díky HDMI-CEC je provoz možný pohodlně pomocí dálkového ovladače televizoru.

- Funkce rozšíření basů - Zažijte nejnovější akční trhák s průvodním zvukem, který můžete skutečně cítit. Funkce rozšíření basů poskytuje nízkofrekvenční efekty, takže výbuchy mají větší úder a motory aut mají větší rachotivost - čím více se dostáváte do středu akce.
- Clear Voice - S funkcí Clear Voice jsou dialogy jasnější, takže vám nikdy neunikne rozhodující scéna nebo překvapivé zvraty v zápletce.
- Plynulé přehrávání hudby - Jednoduše spárujte zařízení Bluetooth se soundbarem a můžete bezdrátově přehrávat svou oblíbenou hudbu nebo zvuk videa.
- Streamování hudby - Služby Spotify a Amazon Music otevírají svět neomezeného potěšení z hudby přímo ze zvukového panelu. Díky integraci služeb Spotify a Amazon Music již nemusíte přerušit streamování oblíbených skladeb se svého smartphonu během příchozího hovoru. (Dostupnost služeb se může lišit v závislosti na zemi).
- Předvolby prostorového zvuku - Se snadno přístupnými intuitivními předvolbami prostorového zvuku posunete zvuk televizoru na zcela novou úroveň. Vychutnejte si filmy, hudbu, videohry, sportovní přenosy a televizní programy s vynikajícím prostorovým zvukem 3D.
- Veškerá vaše hudba - Připojení zvukové lišty k síti Wi-Fi umožňuje prohlížet a streamovat hudbu ze všech připojených inteligentních zařízení, včetně počítače, notebooku nebo smartphonu.
- Ovládání aplikací - Bezplatná aplikace Sound Bar Controller vám poskytuje vylepšené ovládání. Vyberte obsah, který chcete přehrávat, dolaďte svůj zvuk a zapněte a vypněte systém - vše pohodlně pomocí smartphonu.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud