Yenkee Katana YKB 3500

93 %
Stars
(23 hodnocení)

Herní mechanická klávesnice KATANA je určena vášnivým a vytrvalým hráčům. Z toho důvodu je klávesnice osazena vysoce kvalitními spínači CONTENT Blue, které zaručují extrémní odolnost, výdrž a velmi nízkou odezvu. Transparentní provedení spínače rozprostře podsvícení klávesnice široce do prostoru a rozjasní tak celý stůl. Konstrukce klávesnice přináší vyvýšená tlačítka, díky čemuž bylo dosaženu nejen maximálního jasu, ale klávesnice se tak velmi pohodlně používá. Díky použitým materiálům, které... Celý popis

Koupit za 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Herní mechanická klávesnice KATANA je určena vášnivým a vytrvalým hráčům.
Z toho důvodu je klávesnice osazena vysoce kvalitními spínači CONTENT Blue, které zaručují extrémní odolnost, výdrž a velmi nízkou odezvu.

Transparentní provedení spínače rozprostře podsvícení klávesnice široce do prostoru a rozjasní tak celý stůl.
Konstrukce klávesnice přináší vyvýšená tlačítka, díky čemuž bylo dosaženu nejen maximálního jasu, ale klávesnice se tak velmi pohodlně používá.

Díky použitým materiálům, které čítají odolný ABS plast a broušený kov, je klávesnice příjemně lehká, dokázala si však zachovat vysokou odolnost a pevnost.
Široké gumové podložky i přes nízkou váhu zaručují dobrou stabilitu a sklopné nožičky ideální polohu zápěstí pro náročné a dlouhé hraní.

Barevné duhové podsvícení klávesnice je bohatě přizpůsobitelné. Funkce individuálního podsvícení umožňuje uživateli nastavit si dle potřeby, jaká konkrétní tlačítka budou podsvícena a jaká nikoliv.
Model má v paměti uložených pět různých profilů podsvícení. Jejich rozvržení odpovídá nejpopulárnějším herním žánrům. V paměti je ale dalších 7 volných míst, která slouží pro vlastní barevnou mapu.
Mimo to je možné vybrat si mezi až 14 barevnými efekty podsvícení.

Pro zjednodušení, zrychlení a zefektivnění práce s klávesnicí jsou zde k dispozici makra.
Přiložený software nabízí podrobný a výkonný nahrávací makro editor, prostřednictvím kterého je velmi jednoduché makra pořizovat, ale i následně pohodlně editovat a přiřazovat k určitému tlačítku.

Software určený ke klávesnici nabízí všechny funkce jak pro hraní, tak i pro pracovní účely.
Díky němu je otázka pár sekund tlačítku zaměnit funkci, přiřadit mu funkce pro snazší ovládání operačního systému i celého počítače či pod tlačítko přidat vytvořená makra.
Vzhledem k možnosti ukládání osobního nastavení až do pěti samostatných profilů je možné jednomu tlačítku změnit funkci až pět krát a to bez kolize funkcí.
14 efektů podsvícení se nachází v příslušné sekci, kde stačí jednoduše zvolit jeden z nich.

Ve škále tlačítek F1-F12 se nachází nejhojněji používané základní multimediální funkce jako je regulace hlasitosti, hudební přehrávač a další. Jejich spuštění je možné v kombinaci s tlačítkem FN.

Anti-ghosting a jeho plné pokrytí této klávesnice přináší možnost stisku prakticky všech kláves naráz se správným a kompletním zaznamenáním.
Hraní ve vícero hráčích na jedné klávesnici tak není žádný problém.

Plug and play model klávesnice zaručuje většinu funkcí zabudovanou přímo v klávesových zkratkách.
Pro téměř plné využití potenciálu není softwaru potřeba.
Zabudovaná paměť ukládá uživatelská nastavení, která je možné využít i u jiných počítačů v plném rozsahu.

"Typ spínače: mechanický CONTENT Blue
Reakční doba spínače: 0,2 sek.
Životnost spínače: 50 000 000 stisků
Aktivační síla spínače: 60 ± 15 gf
Funkce Anti Ghosting: Funkce N-Key Rollover
Barva podsvícení: Full RNBW
Jmenovité napětí: 5V DC
Jmenovitý proud: 200 mA
Délka kabelu: 1,8 m
Hmotnost: 700 g
"

"Systémové požadavky:
Port USB
Windows Vista/7/8/10
"
Zobrazit více

Články odjinud