Zalman ZM-HPS300

87 %
Stars
(150 hodnocení)

Zalman ZM-HPS300 černé Hluboké basy, komfortní, a přesto agresivní design - tak se reprezentují sluchátka Zalman ZM-HPS300. Moderní sluchátka s mikrofonem ocení především hráči počítačových her, ale i milovníci videotelefonie a multimédií. Nabízejí obrovský uživatelský komfort a vynikající reprodukci zvuku za každých okolností - s plnými výškami a bouřlivými basy. Tato sluchátka mají dokonce 50mm měniče pro detailní prokreslení ve všech frekvencích. Citlivý mikrofon lze nastavit přesně dle vašich... Celý popis

Koupit za 248 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Zalman ZM-HPS300 černé

Hluboké basy, komfortní, a přesto agresivní design - tak se reprezentují sluchátka Zalman ZM-HPS300. Moderní sluchátka s mikrofonem ocení především hráči počítačových her, ale i milovníci videotelefonie a multimédií. Nabízejí obrovský uživatelský komfort a vynikající reprodukci zvuku za každých okolností - s plnými výškami a bouřlivými basy. Tato sluchátka mají dokonce 50mm měniče pro detailní prokreslení ve všech frekvencích.

Citlivý mikrofon lze nastavit přesně dle vašich představ díky flexibilnímu adaptéru. Integrované ovládání hlasitosti je další požadavek každého hráče. Do děje vaší oblíbené hry vás pomůže vtáhnout také fakt, že sluchátka ZALMAN ZM-HPS300 disponují kvalitním systémem blokace okolního šumu. Hlavní most je nastavitelný, a snadno se tak přizpůsobí každému jednotlivému uživateli.

Parametry a specifikace:

- Uložení - Ear coupling Okolo uší Circumaurální
- Skládání - Pevné
- Určení - PC sluchátka s mikrofonem
- Barva - Černá
- Funkce - Ovládání hlasitosti
- Frekvence od - 20 Hz
- Frekvence do - 20 000 Hz
- Citlivost - 110 dB/mW
- Impedance - 32 Ohm
- Průměr měniče - 50 mm

Připojení

- Připojení - 2x 3,5 mm Jack
- Délka přívodního kabelu - 2 m
- Vedení kabelu - Jednostranné (do jednoho sluchátka)
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud