Budou splňovat vaše požadavky Chcete, aby byla vaše nová sluchátka spolehlivá? Apple AirPods PRO jsou bezdrátová sluchátka do uší. Bez problémů vás budou provázet při vašich toulkách každodenním životem! Jejich hmotnost je jen něco přes 4 gramy, takže se v nich budete cítit pohodlně! Sluchátka vyrobená s maximální péčí, uzavřená v bílém pouzdře. Silný zvuk Rádi posloucháte hudbu, podcasty? Prostorový zvuk s dynamickým sledováním polohy hlavy umožní, aby se k vám všechny zvuky dostaly bez problémů!... Celý popis

Koupit za 4 149 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Budou splňovat vaše požadavky

Chcete, aby byla vaše nová sluchátka spolehlivá? Apple AirPods PRO jsou bezdrátová sluchátka do uší. Bez problémů vás budou provázet při vašich toulkách každodenním životem! Jejich hmotnost je jen něco přes 4 gramy, takže se v nich budete cítit pohodlně! Sluchátka vyrobená s maximální péčí, uzavřená v bílém pouzdře.

Silný zvuk

Rádi posloucháte hudbu, podcasty? Prostorový zvuk s dynamickým sledováním polohy hlavy umožní, aby se k vám všechny zvuky dostaly bez problémů!

Bezvadně čistý zvuk

Poslech hudby se sluchátky AirPods PRO je čisté potěšení! Nežádoucí okolní zvuky jsou dokonale potlačeny díky aktivní redukci hluku. Soustřeďte se na to, co je důležité!

Korekce zvuku

Zvuky, které uslyšíte ve sluchátku, se automaticky přizpůsobí tvaru vašeho ucha. Mikrofon směřující dovnitř zachytí zvuk a poté nastaví nízké a střední frekvence. Vděčíte za to adaptivní korekci zvuku - EQ. Neunikne vám žádný detail!

Připojte se bezdrátově!

Vestavěná technologie Bluetooth 5.0 v AirPods PRO je navržena tak, aby vám usnadnila každodenní život. Vyjměte je z pouzdra, spárujte je se zařízením a užívejte si nekonečné možnosti! Bezdrátové připojení znamená žádné zamotané kabely! Určitě to oceníte při sportu a pod.

Odolný vůči vodě a potu

Nebojte se deště a intenzivního tréninku. Třída odolnosti IPX4 vám zajistí plný komfort! Bojíte se, že pod vlivem kontaktu s vodou přestanou fungovat? To není možné! Tuto třídu odolnosti má také nabíjecí pouzdro MagSafe.

Ovládání pod kontrolou

Chcete spustit nebo zastavit přehrávání hudby nebo lze přijmout hovor? Klepněte jednou na sluchátko a máte hotovo. Přeskočení skladby vyžaduje klepnutí dvakrát a pokud se chcete vrátit na předchozí skladbu, stačí tři klepnutí. Ovládání je snadné!

Dlouhá výdrž

Se sluchátky AirPods PRO můžete poslouchat hudbu až 4,5 hodiny! Rádi si povídáte, ale zároveň chcete mít volné ruce? Nyní si můžete užít rozhovory s blízkými asi 3,5 hodiny. Pouzdro dobije energii ve sluchátkách, ale nejen to! Poskytne jim dodatečnou bezpečnost během přepravy.

Návod k obsluze sluchátek Apple AirPods Pro 2021 naleznete zde: Manuál k obsluze Apple AirPods Pro 2021
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Sluchátka pro iPhone ano
Doba přehrávání 4.5 hodin
Účel univerzální
Sluchátka s rádiem ne
Sluchátka s Bluetooth ano
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Aktivní potlačení okolního hluku ano
Hmotnost 10.8 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Vodotěsná sluchátka ano
Výrobce Apple
Konstrukce do uší
Konektor Lightning
Typ sluchátek špunty
Modelová řada Apple AirPods
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud