Apple Magic Mouse MK2E3ZM/A

96 %
Stars
(5 hodnocení)

Apple Magic Mouse (2021) stříbrná Architektura Apple myši z ní činí extrémně spolehlivé zařízení bez nutnosti vyměňovat v ní baterie. Jednoduchost opět vyhrává. Díky tomu, že v myši je méně pohyblivých částí, tak je prostě lepší. Ještě lépe klouže po povrchu a má menší odpor. A vydrží klidně i měsíc a déle. Myš s přesným ovládáním a návykovými gesty S obsahem můžete pracovat jednoduše a maximálně efektivně. Ovládací gesta za chvíli budou stálou součástí vašich návyků. Přejíždění prstem do strany... Celý popis

Koupit za 1 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Apple Magic Mouse (2021) stříbrná

Architektura Apple myši z ní činí extrémně spolehlivé zařízení bez nutnosti vyměňovat v ní baterie. Jednoduchost opět vyhrává. Díky tomu, že v myši je méně pohyblivých částí, tak je prostě lepší. Ještě lépe klouže po povrchu a má menší odpor. A vydrží klidně i měsíc a déle.

Myš s přesným ovládáním a návykovými gesty
S obsahem můžete pracovat jednoduše a maximálně efektivně. Ovládací gesta za chvíli budou stálou součástí vašich návyků. Přejíždění prstem do strany pro listování mezi webovými stránkami. Myš lehce pozná, kdy se jedná o gesto, nebo kdy máte ruku jen položenou.
Magic Mouse se s Macem automaticky spáruje během pár vteřin. V případě, že Magic Mouse zrovna nepoužíváte, sama se uspí. Celkově pracuje efektivně s energií tak, aby zaručila co největší výdrž baterie.
Energii dodává dobíjecí lithium-iontová baterie. Díky ní se obejdete úplně bez jakýkoliv vyměnitelných baterií. Pokud myš budete chtít dobít. Propojíte ji s Macem pomocí přibaleného USB-C kabelu s konektorem Lightning.

Maximální citlivost (DPI):
1300 DPI
Snímač myši:
Optický
Připojení
Připojení periferie:
Bezdrátové
Bezdrátová připojení:
Bluetooth
Vzhled
Barva:
Stříbrná
Základní barva:
Stříbrná
Konstrukce
Rozměry (V x Š x H):
22 mm (V), 57 mm (Š), 114 mm (H)
Hmotnost (g):
99 g
Počet tlačítek:
1
Úchop myši:
Symetrický
Zobrazit více

Články odjinud