Asus TUF-AX3000 v2

98 %
Stars
(23 hodnocení)

Se stabilní WiFi 6: ASUS TUF-AX3000 v2 Výkonný herní router, který je navržený tak, aby vám poskytoval stabilní a rychlé bezdrátové i kabelové připojení v prostředích s velkou hustotou zařízení. Tento směrovač bude skvělý propojovacím zařízením do internetového prostředí pro všechna vaše zařízení, od notebooků, chytrých telefonů a herních konzolí až po všechny IoT přístroje ve vaší domácnosti. - S VPN - Nabízí OFDMA i Beamforming - Multigigabitové porty S WiFi 6 Bezdrátová technologie WiFi... Celý popis

Koupit za 3 656 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Se stabilní WiFi 6: ASUS TUF-AX3000 v2

Výkonný herní router, který je navržený tak, aby vám poskytoval stabilní a rychlé bezdrátové i kabelové připojení v prostředích s velkou hustotou zařízení. Tento směrovač bude skvělý propojovacím zařízením do internetového prostředí pro všechna vaše zařízení, od notebooků, chytrých telefonů a herních konzolí až po všechny IoT přístroje ve vaší domácnosti.

- S VPN

- Nabízí OFDMA i Beamforming

- Multigigabitové porty

S WiFi 6

Bezdrátová technologie WiFi 6 poskytuje vyšší bezdrátové rychlosti s technologiemi OFDMA, BSS coloring a MU-MIMO. Zvyšuje také efektivitu sítě. Díky tomu budou všechna vaše zařízení mít svůj podíl na šířce pásma WiFi. Je ideální pro vytížené sítě se spoustou různých WiFi zařízení, jako jsou notebooky, smartphony a chytrá domácí zařízení.

Široké pokrytí

Router TUF Gaming AX3000 V2 využívá OFDMA, přelomovou technologii ve WiFi 6, která umožňuje, aby se signály šířily dále, než mohou ve WiFi 5. S konfigurací 2x2 MIMO spolu s dalšími vylepšeními, jako je Beamforming, který zaměřuje signál směrem ke každému zařízení, dosáhne TUF Gaming AX3000 V2 i na jinak obtížně WiFi signálem dosažitelná místa.

Simultánní hraní a VPN

VPN Fusion vám umožní provozovat jak VPN, tak běžné připojení k internetu – současně. Takže i když ostatní uživatelé sítě potřebují používat VPN, stále si můžete užívat maximální herní rychlosti.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Asus
Typ zařízení routery
Počet LAN konektorů 4
WiFi třídy 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Anténa 4x externí
Frekvenční pásmo 2,4/5 GHz
Šifrování WPA3
USB port ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud