Bang a Olufsen Beosound A1 - 2. generace Delší doba přehrávání, plně vodotěsný, integrovaný hlasový asistent a hlasitý odposlech. Seznamte se s vylepšenou volbou pro skvělý zvuk na cestách. Krása každého okamžiku Bez ohledu na to, kam půjdete, koho potkáte, nebo co se rozhodnete udělat, vneste krásu do dané chvíle. Vylepšený Beosound A1 je rafinovaná hrstka hudební blaženosti. Vše bylo navrženo tak, aby je mohli sdílet všichni kolem – a po celé hodiny. Voda a prach nebude váš problém Odolný... Celý popis

Koupit za 4 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Bang a Olufsen Beosound A1 - 2. generace

Delší doba přehrávání, plně vodotěsný, integrovaný hlasový asistent a hlasitý odposlech. Seznamte se s vylepšenou volbou pro skvělý zvuk na cestách.

Krása každého okamžiku

Bez ohledu na to, kam půjdete, koho potkáte, nebo co se rozhodnete udělat, vneste krásu do dané chvíle. Vylepšený Beosound A1 je rafinovaná hrstka hudební blaženosti. Vše bylo navrženo tak, aby je mohli sdílet všichni kolem – a po celé hodiny.

Voda a prach nebude váš problém

Odolný Beosound A1 je voděodolný a zcela odolný vůči prachu a písku. Od pláže po vanu, bude hudba hrát dál, kamkoliv ji přinesete – nebo ji omylem upustíte.

Výkonná baterie a vytříbený design

Díky výkonné baterii a vytříbenému, lehčímu designu vám nic nebrání v tom, abyste se vydali na další dobrodružství. Ultrapřenosný reproduktor poskytuje až 18 hodin přehrávání při typické hlasitosti poslechu.

Všesměrový zvuk a funkce Multipoint

Díky vytříbenému a kompaktnímu designu nabízí nový Beosound A1 dosud nejlepší hudební zážitek. Díky působivému všesměrovému zvuku, True360, je tento reproduktor přirozeným středem pozornosti, zatímco funkce Multipoint umožňuje propojení dvou zařízení a ovládání melodií.

Křišťálově čistý zvuk

Užijte si křišťálově čisté hlasové hovory díky vynikajícímu výkonu hlasitého odposlechu. Bluetooth 5.1 a tři interní mikrofony, vám poskytují to nejlepší připojení, pro online schůzky a hovory handsfree.

Hlasový asistent Alexa

Vyberte si skladbu, podívejte se na zprávy, nebo si uspořádejte den, aniž byste pohnuli prstem. Beosound A1 nyní plně podporuje hlasového asistenta Alexa. Při přehrávání hudby, s normální hlasitostí poslechu není nutné zvyšovat hlas, abyste byli slyšet.

Společník kamkoliv vyrazíte

Tenký, ale zároveň robustní, byl navržen tak, že máte možnost ho nosit v dlani. Můžete tak poslouchat hudbu kamkoliv vyrazíte.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud