Bose Smart Soundbar 600

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Navržen pro rozšíření basovým modulem Bass Module 700 / Bass Module 500 nebo zadními reproduktory Surround Speakers / Surround Speakers 700. Úplné ponoření.S čímkoliv co přehráváte. Když jsou filmy, televize a hudba vaší vášní – nechcete se jen dívat. Proto je tu Smart Soundbar 600 s Dolby Atmos a proprietárními technologiemi pro podmanivý zvukový zážitek pro veškerou vaši zábavu. Obklopte se zvukem… Dolby Atmos, exkluzivní technologie TrueSpace™ a nahoru směřující měniče poskytují na soundbar... Celý popis

Koupit za 12 704 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Navržen pro rozšíření basovým modulem Bass Module 700 / Bass Module 500 nebo zadními reproduktory Surround Speakers / Surround Speakers 700.

Úplné ponoření.S čímkoliv co přehráváte.

Když jsou filmy, televize a hudba vaší vášní – nechcete se jen dívat. Proto je tu Smart Soundbar 600 s Dolby Atmos a proprietárními technologiemi pro podmanivý zvukový zážitek pro veškerou vaši zábavu.

Obklopte se zvukem…

Dolby Atmos, exkluzivní technologie TrueSpace™ a nahoru směřující měniče poskytují na soundbar této velikosti šokující pohlcující zvuk.

… plný zvuk i shora
Soundbar odděluje nástroje, dialogy a efekty a rozmístí je po celé místnosti. Úplně vlevo, úplně vpravo a dokonce i nad hlavou.

Špičková technologie pro malý soundbar
Nebyl by to chytrý soundbar Bose, kdyby nebyl nabitý technologiemi.

Pozvedněte každý zážitek

Dolby Atmos je hra, která přináší do vašeho obývacího pokoje atmosféru jako v divadle. Ale zatímco knihovna roste, většina obsahu není kódována Atmos. Pro úplné ponoření po celou dobu je tu TrueSpace.

BOSE TRUESPACE
Inteligentně analyzuje, co sledujete, a upmixuje signály jiné než Atmos, aby vytvořil vícekanálový zážitek. Takže i 5.1 a stereo obsah získá další vrstvu ponoření a realistických výškových efektů.
Víc jen než na filmy
Veškerá vaše hudba bude znít hluboce a bohatě. Použijte Wi-Fi® pro přístup k integrovaným hudebním službám v BoseHudební aplikace. Nebo streamujte skladby pomocí Bluetooth®, Apple AirPlay 2, Spotify® Connect nebo vestavěného Chromecastu.

Kontrolujte svou cestou
Amazon Alexa je vestavěný, takže stačí říct slovo. Nebo připojte soundbar k zařízení Google  pro fungování s funkcemi Google Assistant.

Hlasové služby (Amazon Alexa, Google Assistant) se mohou lišit a nemusí být dostupné ve všech jazycích a zemích.

Aplikace Bose Music umožňuje nastavit předvolby a spravovat seskupené produkty Bose spolu se snadným přístupem k veškeré hudbě na jednom místě.

Součástí je IR dálkové ovládání s ovládáním hlasitosti, přehrávání/pozastavení, Bluetooth a dalších.

Chcete více masivního zvuku?Přidejte další výkon.
Přidejte bezdrátový basový modul pro více low-end hromů. Nebo doplňte kompletní nastavení domácího kina o bezdrátové prostorové reproduktory.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bose
Bluetooth ano
Wi-Fi ano
Systém reproduktorů 5.0
FM tuner ne
Multiroom ne
USB ano
HDMI ano
Optický vstup ano
Jack 3.5mm ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud