Bose Soundlink Flex

93 %
Stars
(8 hodnocení)

Běžná výdrž baterie (hod.): 12 Napájení: vestavěný akumulátor Bezdrátové připojení: Bluetooth Rádio: NE USB : NE Vstup AUX: NE Příjem telefonních hovorů: ANO Voděodolnost: IP67 Podpora nabíjení mobilního telefonu: NE Barva: černá Smart funkce: ANO Označení BT připojení: Bose Flex SoundLink Velikost: 20 cm Provedení výrobku: černá barva ÚŽASNÝ ZVUK. KAM TĚ ŽIVOT ZAVEDE. Hudba podněcuje a doplňuje tolik životních vášní a ty si chcete vzít s sebou – ať jste kdekoli. Bluetooth reproduktor... Celý popis

Koupit za 3 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Běžná výdrž baterie (hod.): 12

Napájení: vestavěný akumulátor

Bezdrátové připojení: Bluetooth

Rádio: NE

USB : NE

Vstup AUX: NE

Příjem telefonních hovorů: ANO

Voděodolnost: IP67

Podpora nabíjení mobilního telefonu: NE

Barva: černá

Smart funkce: ANO

Označení BT připojení: Bose Flex SoundLink

Velikost: 20 cm

Provedení výrobku: černá barva

ÚŽASNÝ ZVUK. KAM TĚ ŽIVOT ZAVEDE.

Hudba podněcuje a doplňuje tolik životních vášní a ty si chcete vzít s sebou – ať jste kdekoli. Bluetooth reproduktor SoundLink Flex je dokonalým hudebním pomocníkem s odolným designem schopným odolat vodě, prachu a několika nárazům a odřeninám. Ať už se chystáte na pěší túru do hor nebo s přáteli na večeři, výkonný SoundLink Flex vás ohromí realistickým výkonem a hlubokými, bohatými tóny, které pozvednou každý okamžik.

BOHATÝ ZVUK PRO LEPŠÍ MOTIVACI

Cítíte silné, hluboké spojení s místy, kam chodíte. Dává smysl, že stejný pocit byste chtěli mít i pro svou hudbu. To je místo, kde SoundLink Flex září. Zvuk je ostrý, čistý a bez zkreslení, takže můžete slyšet každý nástroj a nuance ve vokálech. Výšky a basy jsou vyvážené, takže uslyšíte každý tón. A jeho silné basy dokážou dunět a promítat hudbu, která nabije energií a rozhoupe Ti hlavu. To vše je možné díky inovativní technologii umístěné v krásném a všestranném designu.

PŘEŽIJE POLITÍ, POTOPENÍ A DALŠÍ

SoundLink Flex byl důkladně testován, aby splnil krytí IP67, a je vodotěsný. Ponoř ho do vody a bude hrát dál. Dokonce plave, takže se nepotopí na dno oceánu, pokud spadne z vašeho paddleboardu. Reproduktor je také chráněn proti prachu, takže se nemusíte bát, když se na pláži dostane do písku. Aby byla zajištěna další ochrana před vodou, prachem a nečistotami, jsou měnič a pasivní zářiče pod ocelovou mřížkou vyrobeny z odolných, voděodolných materiálů a těsně utěsněny k pouzdru reproduktoru.

STAVENA K ZVLÁDNUTÍ NĚKTERÝCH OTŘEBINÍ

Díky ocelové mřížce s práškovým nástřikem a silikonovému vnějšku je reproduktor SoundLink Flex Bluetooth připravený na jakékoli dobrodružství. Jeho odolný exteriér vydrží téměř každou nehodu, jako je třeba pád na podlahu. Silná prášková vrstva mřížky dodává reproduktoru odolnou texturu, která odolá všemu, co pro něj váš den postaví. Práškový lak se neloupe ani neodírá a je odolný vůči korozi a UV záření. Přes všechny ty „tvrdé řeči“ se však unikátní ergonomický design tohoto bezdrátového reproduktoru snadno drží a padne dobře do ruky, ať ho chytíte kamkoli.

NAKLONIT. OBRÁTIT. ZAVĚSIT. VŽDY NEUVĚŘITELNÝ ZVUK

SoundLink Flex je dostatečně univerzální, abyste si jej mohli vzít kamkoli s sebou. A díky technologii PositionIQ se automaticky přizpůsobí tomu, jak je orientován, aby optimalizoval zvuk. Ať už stojí vzpřímeně, leží na zádech nebo visí na své praktické poutce odolné proti roztržení, SoundLink Flex dodá vaši hudbu v plných, vyvážených tónech.

DRŽÍ S VÁMI KROK CELÝ DEN

Ať už pracujete na dlouhou směnu nebo si užíváte den u vody, SoundLink Flex vám poskytne soundtrack po celý den. Na jedno nabití vydrží až 12 hodin, a když je čas, můžete jej rychle dobít přes port USB-C.

REPRODUKTORY BOSE, LEPŠÍ SPOLU

Jistě, SoundLink Flex je sám o sobě neuvěřitelný. Ale stejně jako všechny reproduktory Bose je tento všestranný přenosný reproduktor ještě lepší, když se spojí s jinými reproduktory. Spárujte jej s dalším SoundLink Flex nebo jiným Bluetooth reproduktorem Bose, abyste aktivovali režim Party a užili si to, co slyšíte, ve více místnostech. Nebo více venkovních ploch. Dokonce i trochu obojího – SoundLink Flex se také připojuje k Bose Smart Soundbar, takže můžete mít přehled i když nejste u televize.

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 0.580

Výška (cm): 9.04

Šířka (cm): 20.14

Hloubka (cm): 5.23

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 0.800

Výška (cm): 22.50

Šířka (cm): 15.70

Hloubka (cm): 8.50

EAN: 017817832014

Záruční doba: 24 měsíců

Přenosný reproduktor, hudba přes Bluetooth, PositionIQ Auto-Optimalizuje kvalitu zvuku, vodotesný a prachotesný s krytím IP67, Handsfree, app. Bose Connect, výdrž baterie 12 hod.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud