DIGITALIZUJTE Nepostradatelný digitální napájecí zdroj v digitálním věku, kromě vynikajícího hardwarového designu a materiálů, koordinuje MasterPlus+ platformu, která vám umožní efektivněji řídit napájení. BUDOUCNOST ZAČÍNÁ NYNÍ Tato napájecí jednotka obsahuje polodigitální platformu. Ta vám umožňuje připojit zdroj přímo k základní desce prostřednictvím přiloženého kabelu USB 3.0. VÝKON JE VÁŠ Díky digitální platformě můžete sledovat výkon v reálném čase a sledovat podrobnosti, jako jsou otáčky... Celý popis

Koupit za 5 160 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

DIGITALIZUJTE
Nepostradatelný digitální napájecí zdroj v digitálním věku, kromě vynikajícího hardwarového designu a materiálů, koordinuje MasterPlus+ platformu, která vám umožní efektivněji řídit napájení.

BUDOUCNOST ZAČÍNÁ NYNÍ
Tato napájecí jednotka obsahuje polodigitální platformu. Ta vám umožňuje připojit zdroj přímo k základní desce prostřednictvím přiloženého kabelu USB 3.0.

VÝKON JE VÁŠ
Díky digitální platformě můžete sledovat výkon v reálném čase a sledovat podrobnosti, jako jsou otáčky ventilátorů, teplota a aktuální zatížení. Můžete dokonce získat odečty údajů o výkonu shromážděných v průběhu času. Využijte svůj zdroj napájení na maximum tím, že nad ním převezmete přímou kontrolu.

PLNĚ PODPORUJE ATX3.0
V souladu se standardem ATX3.0 a konektorem 12VHPWR dokáže V Gold i podporovat špičkový výkon až o 200 % vyšší, než je jmenovitý výkon.

HRAJTE HLASITĚ, CHLAĎTE TIŠE
V Gold i používá 135mm tichý ventilátor. Toto ložisko je ideální díky svému tichému chodu při nízkých i vysokých otáčkách ventilátoru.

STAVĚJTE PODLE SVÉHO
Díky plně modulární sestavě musí každý systém obsahovat pouze kabely potřebné pro jednotlivé komponenty. Tento nevyužitý prostor v šasi umožňuje snížit nepořádek a zlepšit proudění vzduchu, čímž se zlepší celkové chlazení systému a nese estetický přínos.

STAVĚNO NA DLOUHODOBOU VÝDRŽ
Řada V Gold i nabízí napájecí zdroje špičkové kvality, které mohou a budou poskytovat výkon na profesionální úrovni. Ať už se jedná o příležitostné lehké sezení po práci nebo několik hodin po sobě jdoucí náročné soutěžní hry, tomuto zdroji můžete důvěřovat při všech svých herních i jiných běžných počítačových potřebách.

SPECIFIKACE:

Standard: ATX 12V v3.0
Napájení: 750 W
Certifikát účinnosti: 80 Plus Gold
Účinnost: 90 %
Typ kabeláže: Modulární
Průměr ventilátoru: 135 mm
Typ ložiska: FDB (fluidní dynamické ložisko)
Rozsah vstupního napětí: 100 - 240 V
Rozsah vstupního proudu: 10-6 A
Proud při +12 V1: 62.5 A
Proud při +5 V: 20 A
Proud při +3,3 V: 20 A
Proud při +5Vsb: 3 A
Proud při -12 V: 0.3 A
Maximální zatížení vedení +12V: 750 W
Maximální zatížení vedení +3,3 V a +5 V: 120 W
Hlavní napájecí konektor: ATX 24-pin
Počet EPS (CPU): 2
Počet konektorů PCI-E: 3
Počet konektorů SATA: 12
Počet konektorů Molex: 4
Podsvícení: Ne
Typ PFC: Aktivní
Teplota prostředí: 0 - 50 °C
Barva: Černá
Délka: 160 mm
Šířka: 150 mm
Výška: 86 mm
Váha: 1,744 kg
Zobrazit více

Parametry

Druh zdroje ATX
Výkon zdroje 750 W
Výrobce Coolermaster
Velikost ventilátoru 135 mm
PFC filtr aktivní

Články odjinud