D-Link R15

0 %
Stars
(1 hodnocení)

Počet externích antén: 4 Počet LAN portů: 3 Rychlost LAN: 1000 Mbit (1 Gbit) Wi-Fi: ANO Wi-Fi Standardy: 802.11a (Wi-Fi 1); 802.11ac (Wi-Fi 5); 802.11ax (Wi-Fi 6); 802.11b (Wi-Fi 2); 802.11g (Wi-Fi 3); 802.11n (Wi-Fi 4) Rychlost Wi-Fi (MB/s): 1500 Wi-Fi Mesh: ANO Frekvenční pásmo (GHz): 2,4; 5 3G: NE 4G/LTE: NE ADSL: NE VDSL: NE USB : NE Počet USB: 0 Rodičovská kontrola: ANO Barva: bílá Amazon Alexa: ANO Apple HomeKit: NE Google Home: ANO Provedení výrobku: bílá barva Nová generace... Celý popis

Koupit za 1 433 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Počet externích antén: 4

Počet LAN portů: 3

Rychlost LAN: 1000 Mbit (1 Gbit)

Wi-Fi: ANO

Wi-Fi Standardy: 802.11a (Wi-Fi 1); 802.11ac (Wi-Fi 5); 802.11ax (Wi-Fi 6); 802.11b (Wi-Fi 2); 802.11g (Wi-Fi 3); 802.11n (Wi-Fi 4)

Rychlost Wi-Fi (MB/s): 1500

Wi-Fi Mesh: ANO

Frekvenční pásmo (GHz): 2,4; 5

3G: NE

4G/LTE: NE

ADSL: NE

VDSL: NE

USB : NE

Počet USB: 0

Rodičovská kontrola: ANO

Barva: bílá

Amazon Alexa: ANO

Apple HomeKit: NE

Google Home: ANO

Provedení výrobku: bílá barva

Nová generace Wi-Fi 6 s AI (umělou inteligencí)

Směrovač, který kombinuje nejnovější technologii Wi-Fi 6 s umělou inteligencí, nabízí neuvěřitelné pokrytí a rychlost Wi-Fi, která se vždy optimalizuje a zlepšuje, a zajišťuje tak spolehlivé, efektivní a rychlé pokrytí signálem. Užívejte si svou Wi-Fi jako nikdy předtím.

AI (umělá inteligence) pro rychlou síť a plynulý přenos dat.

Router R15 pracuje inteligentně a vždy se postará o nejvyšší možnou rychlost, abyste mohli plynule načítat webové stránky a sledovat videa. Vestavěný AI Wi-Fi optimalizátor vás nepřetržitě připojuje k nejlepšímu Wi-Fi kanálu, zatímco AI optimalizátor provozu upřednostňuje vaše nejdůležitější používání internetu pro co nejlepší zážitek a stabilitu signálu.

Efektivnější než kdykoli dříve.

Wi-Fi 6 je ideální pro chytré domácnosti, kde potřebujete dokonalé připojení na více zařízeních současně. Wi-Fi 6 poskytuje silnou síť, která umožňuje celé rodině streamovat, hrát nebo pracovat bez obav z ukládání do vyrovnávací paměti, výpadků nebo rušení.

Spolehlivé připojení a větší pokrytí.

R15 má také obousměrnou technologii MU-MIMO, která zvládne více současných uživatelů při vyšších rychlostech přenosu dat, zatímco tvarování paprsku výrazně rozšiřuje Wi-Fi pokrytí a zvyšuje celkovou účinnost sítě.

Bleskurychlý přenos dat na všech svých zařízeních najednou. Už žádné čekání.

Zvyšte kapacitu své sítě až 4x pomocí Wi-Fi 6, který využívá 8x8 odesílání/stahování dat, MU-MIMO, OFDMA a BSS Colouring, aby zvládla více zařízení v síti s neuvěřitelnou účinností. Nyní můžete ke své chytré domácnosti připojit až 128 zařízení*, aniž byste si museli dělat starosti.

Gigabitové porty pro vysokorychlostní přenos dat.

3 gigabitové LAN porty, které zajistí až 10x rychlejší přenos dat než tzv. fast ethernetové porty, můžete využít k připojení kabelových zařízení. Kabelové připojení je vhodné pro zařízení, která vyžadují nízkou latenci (zpoždění při přenosu dat).

Pro rozšíření Wi-Fi do většího prostoru přidejte další zařízení.

Od jednopodlažních bytů po čtyřpodlažní domy a sklepy až po zahradu: jednoduše přidejte Wi-Fi extender(y) E15 a vytvořte chytrou síť Mesh. Užijte si bezproblémové vysokorychlostní Wi-Fi pokrytí, které vás udrží v kontaktu při přechodu z místnosti do místnosti a odstraní místa, kde doposud nebyl ve vaší domácnosti žádný signál.

Bezpečnost a soukromí

Nejnovější pokročilý bezpečnostní standard WPA3 Wi-Fi šifruje provoz vaší sítě a chrání vaši bezdrátovou síť před vnějšími hrozbami. WPA3 také obsahuje nový protokol pro ověřování a zabezpečení připojení vašich zařízení a ochrání vaši síť před útoky. Díky WPA3 můžete snadno přidat více chytrých domácích zařízení naskenováním QR kódu pomocí telefonu.

Vy jste šéf.

Mějte plnou kontrolu nad připojením všech ve vaší domácnosti. Nastavte jasná pravidla a časový plán, tak aby všichni byli spokojeni.

Vše máte pod kontrolou

K dispozici máte kompletní přehled o tom, která zařízení jsou ke Covr právě připojena, můžete kontrolovat časový rozvrh, přihlašovací údaje nebo provést restart.

Rodičovská kontrola

Pomocí vytvořených profilů bude správa přístupu k internetu plně ve vašich rukách..

Nastavení sítě pro hosty

Vytvořte oddělenou síť pouze pro hosty a zamezte neznámým zařízením přístup do vaší sítě.

AI asistent pro jednoduché ovládání Wi-Fi sítě

Bezplatná aplikace EAGLE PRO AI přichází s osobním AI asistentem, který vám zasílá zprávy, nepřetržitě za vás sleduje provoz a poskytuje praktické návrhy.

Hlasové ovládání pomocí Amazon Alexa a Google Assistant.

Ovládejte svoji Wi-Fi síť hlasem pomocí Amazon Alexa a Google Assistant. Získejte zvuková upozornění na aktualizace sítě, zkontrolujte stav zabezpečení jednotlivých zařízení a mnoho dalšího (hlasové ovládání pouze v podporovaných jazycích, nelze ovládat česky ani slovensky).

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 0.428

Výška (cm): 5.50

Šířka (cm): 19.50

Hloubka (cm): 13.90

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 0.740

Výška (cm): 7.00

Šířka (cm): 28.60

Hloubka (cm): 33.10

EAN: 790069459573

Záruční doba: 24 měsíců
Zobrazit více

Články odjinud