Nová True Wireless sluchátka Hifiman TWS800 přinášejí novou úroveň pohodlí a zvuku v audiofilní kvalitě. základní vlastnosti - vestavěný zesilovač spolu s měniči v audiofilní třídě pro opravdový hi-fi poslech - hi-tech magnety poskytující výjimečný výkon a kvalitu zvuku - 150 ohmová vysoko impedanční cívka s nepřekonatelnou odezvou v celém spektru - unikátní topologická membrána s nanočásticovým povrchovým nátěrem - kovové tělo zajišťující lepší frekvenční odezvu a nižší zkreslení - odolné... Celý popis
Koupit za 23 370 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Bezdrátová sluchátka do uší HiFiMAN TWS800
Doprava:
55 Kč
23 370 Kč
Koupit za 23 370 Kč
93 %
HIFIMAN TWS 800
Doprava:
zdarma
Skladem
8 690 Kč
Koupit za 8 690 Kč
Popis
Nová True Wireless sluchátka Hifiman TWS800 přinášejí novou úroveň pohodlí a zvuku v audiofilní kvalitě.
základní vlastnosti
- vestavěný zesilovač spolu s měniči v audiofilní třídě pro opravdový hi-fi poslech
- hi-tech magnety poskytující výjimečný výkon a kvalitu zvuku
- 150 ohmová vysoko impedanční cívka s nepřekonatelnou odezvou v celém spektru
- unikátní topologická membrána s nanočásticovým povrchovým nátěrem
- kovové tělo zajišťující lepší frekvenční odezvu a nižší zkreslení
- odolné proti vodě a prachu (stupeň ochrany IPX4)
- intuitivní dotykové ovládání s podporou hlasových asistentů
- pasivní potlačení okolního hluku až 23dB
- detailní a přirozená reprodukce zvuku
- spolehlivá Bluetooth 5.0 technologie pro připojení s vašim zařízením
- výdrž na jedno nabití až 4.5 hodiny, s nabíjecím pouzdrem až 31.5 hodiny
- ergonomický design, nízká hmotnost jen 6.9g, až 8 párů koncovek různých velikostí
technické parametry
Frekvenční odezva
20Hz - 20kHz
Čas nabíjení
1h (sluchátka), 2h (nabíjecí pouzdro)
Hardvér
Výdrž baterie
Poslech hudby 4.5h (sluchátka) + 27h (nabíjecí pouzdro), Standby 140H
Stupeň ochrany
IPX4 vodě a prachu odolné
Konektivita a ovládání
Konektivita
Bluetooth 5.0
Obecné
Typ sluchátek
Bezdrátové, Do uší, Noise cancelling
Hmotnost
6.9g (jedno sluchátko), 74.4g (nabíjecí pouzdro)
základní vlastnosti
- vestavěný zesilovač spolu s měniči v audiofilní třídě pro opravdový hi-fi poslech
- hi-tech magnety poskytující výjimečný výkon a kvalitu zvuku
- 150 ohmová vysoko impedanční cívka s nepřekonatelnou odezvou v celém spektru
- unikátní topologická membrána s nanočásticovým povrchovým nátěrem
- kovové tělo zajišťující lepší frekvenční odezvu a nižší zkreslení
- odolné proti vodě a prachu (stupeň ochrany IPX4)
- intuitivní dotykové ovládání s podporou hlasových asistentů
- pasivní potlačení okolního hluku až 23dB
- detailní a přirozená reprodukce zvuku
- spolehlivá Bluetooth 5.0 technologie pro připojení s vašim zařízením
- výdrž na jedno nabití až 4.5 hodiny, s nabíjecím pouzdrem až 31.5 hodiny
- ergonomický design, nízká hmotnost jen 6.9g, až 8 párů koncovek různých velikostí
technické parametry
Frekvenční odezva
20Hz - 20kHz
Čas nabíjení
1h (sluchátka), 2h (nabíjecí pouzdro)
Hardvér
Výdrž baterie
Poslech hudby 4.5h (sluchátka) + 27h (nabíjecí pouzdro), Standby 140H
Stupeň ochrany
IPX4 vodě a prachu odolné
Konektivita a ovládání
Konektivita
Bluetooth 5.0
Obecné
Typ sluchátek
Bezdrátové, Do uší, Noise cancelling
Hmotnost
6.9g (jedno sluchátko), 74.4g (nabíjecí pouzdro)
Parametry
| Přenos zvuku | bezdrátová |
| Hmotnost | 7 g |
| Typ bezdrátového připojení | Bluetooth |
| Frekvence do | 20000 Hz |
| Frekvence od | 20 Hz |
| Citlivost sluchátek | 23 dB/mW |
| Impedance sluchátek | 150 Ohm |
| Výrobce | HiFiMAN |
| Účel | univerzální |
| S ovládáním hlasitosti | ne |
| S hlasovým asistentem | ano |
| S mikrofonem | ne |
| Pro iPhone | ano |
| Výdrž baterie (sluchátka) | 4.5 h |
| Provedení sluchátek | špunty |
| Skládací | ne |
| Typ sluchátek | do uší |
| Počet sluchátek | stereo (2) |
| Vodotěsná | ne |
| Stupeň krytí | IPX4 |
| Voděodolná | ano |
| S vibracemi | ne |
| S rádiem | ne |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| S MP3 přehrávačem | ne |
| S Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | s Bluetooth 5.0 |
| True Wireless | ano |
| Pro nedoslýchavé (AR-TV) | ne |
| Aktivní potlačení okolního hluku | ne |
| Zvukový charakter | s vyváženým zvukem |
| Potlačení hluku | s pasivním potlačením hluku |
| S vyměnitelnými špunty | ano |
| S pouzdrem | ano |
| S herním režimem | ano |
| Vhodnost pro sport | připravená na sport |
| Hi-Fi | ano |
| Audiofilská | ano |
| Na poslech hudby | ano |
| Komfort při nošení | pro celodní nošení |