HP Envy 700 – luxusní činnost na PC, bezdrátově Bezdrátová myš HP Envy 700 pro komfortní ovládání počítačových aplikací. Laserový senzor s rozlišením 1600 dpi poskytuje potřebnou odezvu pro plynulý pohyb a efektivní manipulaci, ať už pracujete s tabulkami, kancelářským softwarem nebo surfujete po internetu.     Bezdrátová konektivita je zajištěna pomocí USB adaptéru a poskytuje tak velkou míru svobody pohybu pro náročnou činnost. Díky elegantnímu vzhledu myš HP Envy 700 bez problému zapluje... Celý popis

Koupit za 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

HP Envy 700 – luxusní činnost na PC, bezdrátově

Bezdrátová myš HP Envy 700 pro komfortní ovládání počítačových aplikací. Laserový senzor s rozlišením 1600 dpi poskytuje potřebnou odezvu pro plynulý pohyb a efektivní manipulaci, ať už pracujete s tabulkami, kancelářským softwarem nebo surfujete po internetu.

 

 

Bezdrátová konektivita je zajištěna pomocí USB adaptéru a poskytuje tak velkou míru svobody pohybu pro náročnou činnost. Díky elegantnímu vzhledu myš HP Envy 700 bez problému zapluje ke každé PC sestavě nebo notebooku a stane se nedílnou součástí vašeho každodenního PC příslušenství.

 

 
HP Envy 700

Bezdrátová myš disponující kvalitním laserovým senzorem s rozlišením 1600 dpi. Bezdrátový přenos zajišťuje malý USB adaptér, který lze nechat zapojený v počítači. Napájení zajišťuje dobíjecí baterie s výdrží až 11 týdnů. Součástí balení je kabel micro USB o délce 1 m pro nabíjení.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ myši: laserová

Počet tlačítek: 5

Rozlišení: 1600 dpi

Rozhraní: 2,4 GHz (USB adaptér)

Rozměry: 104 x 63,4 x 35,8 mm

Hmotnost: 100 g

Barva: černá - měděná
Zobrazit více

Články odjinud