Huawei Band 6

95 %
Stars
(36 hodnocení)

Huawei Band 6, černá S náramkem Huawei Band 6 získáte skvělý přehled o vašich sportovních výkonech, spánku i zdraví obecně. Informace přitom servíruje skrze 1,47" AMOLED displej, u nějž si můžete zvolit vlastní ciferník. Dokáže měřit nejen srdeční tepovou frekvenci, ale také nabízí SpO2 monitor, abyste ještě lépe porozuměli vašemu tělu. Oproti chytrým hodinkám vyniká i výdrží na nabití činící až 14 dní, stejně tak si o pozornost říká hned 96 sportovními režimy. Přesto zvládne i přijímat notifikace... Celý popis

Koupit za 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Huawei Band 6, černá

S náramkem Huawei Band 6 získáte skvělý přehled o vašich sportovních výkonech, spánku i zdraví obecně. Informace přitom servíruje skrze 1,47" AMOLED displej, u nějž si můžete zvolit vlastní ciferník. Dokáže měřit nejen srdeční tepovou frekvenci, ale také nabízí SpO2 monitor, abyste ještě lépe porozuměli vašemu tělu.

Oproti chytrým hodinkám vyniká i výdrží na nabití činící až 14 dní, stejně tak si o pozornost říká hned 96 sportovními režimy. Přesto zvládne i přijímat notifikace z mobilu a přináší další užitečné funkce, jako je například vyhledání ztraceného mobilu nebo vzdálené ovládání fotoaparátu.

Klíčové vlastnosti:

- 1,47" AMOLED displej

- 14denní výdrž na nabití

- Sledování srdeční frekvence a měření hladiny saturace krve kyslíkem

- 96 sportovních režimů

- Analýza spánku pro vylepšení vašich návyků

Získejte maximální přehled o vašich výkonech, zdraví i spánku!

 

1,47" AMOLED displej

Dominantou náramku je jeho velký 1,47" Full View displej s technologií AMOLED, který nabízí až o 148 % větší zobrazovací plochu než standardní fitness náramky.

 

Vyberte si ciferník

V obchodě s ciferníky si vyberte ten správný design dle vlastního vkusu. Vzhled náramku snadno změníte, aby vám perfektně ladil do kanceláře, domů, do posilovny i na koncert. Využít můžete i vlastní fotografii.

 

2týdenní výdrž na nabití

Výkonná baterie zajistí náramku až dva týdny provozu na jedno nabití. Nemusíte se proto strachovat, když jej zapomenete nabít. Výhodou je i rychlé magnetické nabíjení.

 

Monitoring

Přístroj zvládne měřit srdeční tep nepřetržitě. Stačí se jen podívat na displej a hodnotu se ihned dozvíte. Rekapitulaci vývoje tepu během dne si můžete zobrazit také v aplikaci.

 

Monitor hladiny kyslíku v krvi 

Náramek dokáže sledovat hladinu saturace krve kyslíkem. Na základě toho vyhodnotí, jak se vaše tělo přizpůsobuje stresu při náročném tréninku nebo při výšlapu do vysokých nadmořských výšek.

 

Sledování spánku 

Náramek nespí ani v noci. Místo toho sleduje kvalitu vašeho spánku a stanovuje každodenní spánkové návyky, včetně doporučení, jak můžete dobu svého odpočinku vylepšit.

 

Monitorování stresu 

Náramek dokáže po celý den sledovat úroveň vašeho stresu a v případě jeho zvýšení vám pomohou uklidnit se pomocí dechového cvičení.

 

Sledování menstruačního cyklu 

Náramek dokáže sledovat i menstruační cyklus a podle zadaných dat vás včas upozornit na blížící se menstruaci.

 

3denní cíle aktivity

Huawei Band 6 vás motivuje k tomu být aktivní i prostřednictvím třídenních cílů aktivity.

 

Vypracujte vše

K dispozici máte celkem 96 režimů cvičení, během kterých je sledována vaše tepová frekvence i další parametry. Cvičení si pak zpětně můžete analyzovat v aplikaci.

 

Skutečně chytrý

Náramek pokročile spolupracuje s vaším telefonem a nabízí funkce, jako jsou notifikace z aplikací, na zprávy atp. Nechybí ani možnost ovládání přehrávání hudby, vzdálené ovládání fotoaparátu mobilu, vyhledání ztraceného smartphonu atp.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud