Intezze CLIQ

95 %
Stars
(102 hodnocení)

K VĚTŠÍ RADOSTI Z TELEFONOVÁNÍ ZBÝVÁ JEDINÝ CLIQ Jestliže kromě poslechu hudby se sluchátky také často telefonujete, oceníte sluchátka CLIQ dvojnásob. Nejprve při poslechu oblíbené hudby s kvalitním kodekem aptX a výkonnými měniči o průměru 10 mm, podruhé během telefonování doma i venku, kde kvalitě výrazně pomáhá hned čtveřice mikrofonů s nejnovější generací potlačení okolního hluku Qualcomm cVc. STYLOVÉ KOVOVÉ POUZDRO, KTERÉ MÁ VÝDRŽ Zvukové kvality sluchátek a jejich technickou vybavenost... Celý popis

Koupit za 1 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

K VĚTŠÍ RADOSTI Z TELEFONOVÁNÍ ZBÝVÁ JEDINÝ CLIQ
Jestliže kromě poslechu hudby se sluchátky také často telefonujete, oceníte sluchátka CLIQ dvojnásob. Nejprve při poslechu oblíbené hudby s kvalitním kodekem aptX a výkonnými měniči o průměru 10 mm, podruhé během telefonování doma i venku, kde kvalitě výrazně pomáhá hned čtveřice mikrofonů s nejnovější generací potlačení okolního hluku Qualcomm cVc.
STYLOVÉ KOVOVÉ POUZDRO, KTERÉ MÁ VÝDRŽ
Zvukové kvality sluchátek a jejich technickou vybavenost doplňuje i prémiové dobíjecí pouzdro z kovu. Sluchátka nejen že stoprocentně ochrání v každé situaci, ale automaticky jim také doplní energii v případě potřeby. Základní výdrž sluchátek na úrovni osmi hodin se tím prodlouží až na celkových 40 hodin poslechu bez použití zásuvky.

- 40
HODIN
s nabíjecím pouzdrem
- 8
HODIN
přehrávání hudby na jedno nabití
- ZA 90
MINUT
plně nabitá sluchátka
DETAILNÍ ZVUK A SKVĚLÁ KONEKTIVITA
Extrémně úsporný a zároveň stabilní přenos Bluetooth 5.2 zajistí bezdrátový poslech až do vzdálenosti 10 metrů. Zcela nový čip Qualcomm 3040 zajišťuje hladké párování s každým telefonem. Díky kodekům SBC, AAC a aptX si vychutnáte kvalitní zvukový projev s minimálním zpožděním zvuku oproti obrazu.
VODĚODOLNOST IPX4
Díky stupni krytí IPX4 jsou sluchátka odolná proti vodě i potu. Ať už se do deště vydáte dobrovolně, nebo se necháte nějakou tou sprškou překvapit, o sluchátka nemusíte mít starost.
NABÍJENÍ PŘES USB-C
Praktická oboustranná konstrukce konektoru USB-C není jedinou jeho výhodou. Při nabíjení oceníte hlavně bleskurychlý přenos, díky němuž se doba nabíjení zkracuje na minimum.
DOTYKOVÉ OVLÁDÁNÍ
Krátkým klepnutím na dotykovou plochu jednoduše změníte hlasitost či přijmete příchozí hovor. Dvojitým poklepáním hravě spustíte či přerušíte přehrávání. Jakmile si na dotykové ovládání zvyknete, telefon už nebudete muset vytáhnout z kapsy.
NÁHRADNÍ DÍLY A SERVIS
Ztracené sluchátko? Žádný problém. Jako výrobci máme zásobu náhradních dílů, které si můžete kdykoliv dokoupit. A když se něco porouchá, naši zkušení servisní technici jsou vám k službám.
BLUETOOTH 5.2
Vylepšený bezdrátový přenos Bluetooth verze 5.2 se vyznačuje slušným dosahem až 10 metrů, rychlým přenosem zvuku a výrazně sníženou spotřebou energie. U novějších telefonů možnost přímého napojení obou sluchátek.
SHRNUTÍVLASTNOSTÍ

- Výdrž až 8 h + 32h s dobíjecím pouzdrem
- Odolnost vůči vodě a potu dle normy IPX4
- Výkonné měniče o průměru 10 mm s nadstandardně kvalitním zvukem
- Přenos Bluetooth 5.2 - energeticky úsporný s možností připojení obou sluchátek současně.
- Kodeky SBC, AAC a aptX
- Automatický režim párování a připojení
- Skvělé pro telefonování - 4 mikrofony a systém potlačení okolního šumu
- Kvalitní a stylové kovové pouzdro, které se vejde do kapsy
- Rychlé nabíjení přes univerzální kabel USB-C
CLIQ
PRO VĚTŠÍ RADOST
Z POSLECHU I TELEFONOVÁNÍ   TECHNICKÉPARAMETRY MATERIÁL TĚLA hliník (pouzdro) / plast MĚNIČE 10 mm, dynamické MATERIÁL NÁUŠNÍKŮ silikon TVAR NÁUŠNÍKŮ do uší (in-ear, intraaural) VESTAVĚNÝ MIKROFON ano DRUH OVLÁDÁNÍ dotykové NASTAVENÍ HLASITOSTI ano VODĚODOLNOST IPX4 IMPEDANCE 32 Ω CITLIVOST 115 dB TYP PŘIPOJENÍ Bluetooth 5.2 KONEKTOR USB-C NAPÁJENÍ 55 + 55 + 800 mAh KODEKY SBC + AAC + aptX BARVA black
 

 
OBSAHBALENÍ

- Sluchátka (pár)
- Silikonové nástavce do uší (4 velikosti)
- Kovové dobíjecí a ochranné pouzdro
- Dobíjecí USB-C kabel
- Návod k použití
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Doba přehrávání 8 hodin
Účel univerzální
Sluchátka s Bluetooth ano
Výrobce Intezze
Citlivost 105 dB/mW
Konstrukce do uší
Konektor USB-C
Typ sluchátek špunty
Sluchátka s mikrofonem ano
Velikost měniče 10 mm
Vodotěsná sluchátka ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty