Sluchátka, která vám umožní být aktivní Bezpečné uchycení v uších je navrženo tak, aby sluchátka při tréninku nevypadávala. Certifikace odolnosti IP57 Jabra Elite 4 Active mají certifikaci IP57 - proti vodě a potu. Jsou tak vhodná pro všemožné druhy tréninku. Zahrnují také 2letou záruku, takže se nemusíte zbytečně obávat. Ať už vás trénink zavede kamkoliv, sluchátka Elite 4 Active vás nezklamou. ANC - aktivní potlačení okolního hluku Ať jste uvnitř nebo venku, aktivní potlačení okolního hluku... Celý popis

Koupit za 3 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sluchátka, která vám umožní být aktivní Bezpečné uchycení v uších je navrženo tak, aby sluchátka při tréninku nevypadávala. Certifikace odolnosti IP57 Jabra Elite 4 Active mají certifikaci IP57 - proti vodě a potu. Jsou tak vhodná pro všemožné druhy tréninku. Zahrnují také 2letou záruku, takže se nemusíte zbytečně obávat. Ať už vás trénink zavede kamkoliv, sluchátka Elite 4 Active vás nezklamou.

ANC - aktivní potlačení okolního hluku Ať jste uvnitř nebo venku, aktivní potlačení okolního hluku (ANC) vyruší veškeré okolní zvuky, takže si budete moci užívat hudbu na maximum. Možná se vám nelíbí hudba v posilovně nebo chcete vyfiltrovat okolní hluk města – ANC vám pomůže nerušeně sportovat. Sluchátka Elite 4 Active jsou vytvořena tak, aby vás nic nerušilo.

Aplikace Jabra Sound+ Ať už chcete zesílit basy nebo vyladit výšky, se sluchátky Jabra Elite 4 Active si můžete přizpůsobit tréninkové skladby. Stačí si stáhnout aplikaci Jabra Sound+ a vyladit si ekvalizér podle svého gusta. Pak můžete cvičit naplno – s hudbou, která vám vyhovuje. Spotify jedním dotykem Díky funkci přehrávání Spotify jedním dotykem si můžete pustit své oblíbené skladby bez hledání telefonu. Funkce příposlechu Ať už kvůli autům při běhu nebo náhlým střetům s cyklisty, někdy se hodí slyšet, co je za vámi. V tom vám pomůže příposlech. Stiskem tlačítka se spustí, využívá vestavěné mikrofony k zachycení okolních zvuků a přehraje vám je do uší. Nebudete tak úplně odříznuti od světa. I když zrovna posloucháte hudbu.

Čistý zvuk i v hlučném prostředí 4 vestavěné mikrofony chrání před hlukem větru speciální sítko, aby vás při hovorech všichni dobře slyšeli. Nezáleží na tom, jak hlučné je okolí. Můžete běhat na rušné ulici nebo zvedat činky v hlučné posilovně. Pecková sluchátka s ergonomickým designem Díky ergonomickému designu bez háčků za uši jsou sluchátka Elite 4 Active pohodlná a nepřekáží – jsou tak vhodná pro aktivní životní styl. Ať už cvičíte nebo odpočíváte. Velká výdrž v malém provedení Jsou sice malá, ale skutečně dlouho vydrží. Pecková sluchátka Jabra Elite 4 Active vydrží až 7 hodin nepřetržitého přehrávání hudby, takže vás nenechají na holičkách. 

Vložte je do pouzdra, ve kterém vydrží nabitá až 28 hodin. A když náhodou zjistíte, že vám baterie došla, díky praktické funkci rychlého nabíjení získáte hodinu přehrávání hudby - během 10 minut.
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Sluchátka pro iPhone ano
Doba přehrávání 7 hodin
Účel univerzální
Sluchátka s rádiem ne
Sluchátka s MP3 ne
Sluchátka s Bluetooth ano
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Aktivní potlačení okolního hluku ano
Kmitočet max 20000 Hz
Kmitočet min 20 Hz
Výrobce Jabra
Konstrukce do uší
Konektor USB
Typ sluchátek špunty
Hmotnost 42.5 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Velikost měniče 6 mm
Vodotěsná sluchátka ano
Skládací sluchátka ne
Sluchátka s vibracemi ne
Konektor nabíjení USB-C
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud