Sennheiser Momentum 4 Wireless  White (bílá) jsou novou generací této mimořádně úspěšné řady sluchátek. Navazují na velice úspěšný model Momentum 3 Wireless, který definoval standard kvality u bezdrátových sluchátek vyšší střední třídy. Nový model jde ale ještě dál, na jedno nabití vydrží v provozu neuvěřitelných 60 hodin, má zcela nový systém potlačení okolního hluku, vylepšené vlastnosti telefonování a především, velmi kvalitní, prakticky audiofilní zvuk. Sluchátka se velmi pohodlně nosí, konstrukce... Celý popis

Koupit za 6 695 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Sennheiser Momentum 4 Wireless  White (bílá) jsou novou generací této mimořádně úspěšné řady sluchátek. Navazují na velice úspěšný model Momentum 3 Wireless, který definoval standard kvality u bezdrátových sluchátek vyšší střední třídy. Nový model jde ale ještě dál, na jedno nabití vydrží v provozu neuvěřitelných 60 hodin, má zcela nový systém potlačení okolního hluku, vylepšené vlastnosti telefonování a především, velmi kvalitní, prakticky audiofilní zvuk. Sluchátka se velmi pohodlně nosí, konstrukce je promyšlená a bezvadná. Ani při dlouhém poslechu nikde netlačí, netáhnou, je radost je poslouchat. 

 

#showmore#

 

Nový model náhlavních circum-aurálních bezdrátových sluchátek Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless navazuje na výborný, velmi úspěšný model MOMENTUM Wireless 3. Základní vývojová vylepšení jsou jak v propracovanějším high-endovém zvuku, výrazně delším provozu na jedno nabití, vstřícnějším a účinnějším systému potlačení okolního hluku a pochopitelně i v příjemnějším pocitu z nošení.

 

Výrazného pokroku v kvalitě zvuku je docíleno zejména špičkovým, audiofilně vyladěným reproduktorem s  membránou o průměru 42 mm a využitím pokročilejších kodeků přenosu Bluetooth signálu tj. zvuku. V doposud užívané dvojici kvalitních amerických kodeků aptX a aptX LL byl druhý jmenovaný zaměněn za aptX Adaptive. Základní kodeky SBC a AAC jsou pochopitelně zachovány a jsou sluchátky voleny, v případě potřeby, zcela automaticky. Reproduktor využívá poznatků z konstrukce těch nejkvalitnějších audiofilních sluchátek značky Sennheiser a spolu s konstrukcí uzavřené mušle sluchátek je schopen poskytnout nejkvalitnější zvuk ve své třídě tj. v oblasti přenosných bezdrátových Bluetooth (5.2) sluchátek a připravit tak milovníkům zvuku možnost dokonalého poslechu kdekoli.  

 

Druhým zmíněným výrazným pokrokem je zcela bezprecedentní a ojedinělé prodloužení doby provozu na 60 hodin provozu na jedno nabití a to se zapnutým potlačováním okolního hluku. To sice v pravém slova smyslu stále neumožňuje na jedno nabití obletět s příjemnou hudbou celou zeměkouli (dostupný údaj doby obletu je 94 hodin), ale i tak mimořádně dlouhou dobu můžete strávit s příjemným poslechem audiofilního zvuku. Navíc v tichu vytvořeném automaticky se přizpůsobujícím hybridním potlačováním vnímání okolního hluku. Systém je schopen aktivně reagovat na změny hluku dle jejich zdroje a úspěšněji tak eliminovat rozličnější hluky. Výrazně je urychlena rychlost nabíjení, za pět minut získáte možnost poslouchat až 4 hodiny a po deseti minutách nabíjení dokonce až šest hodin. K nabíjení je možné využít libovolný USB-A výstup a kabel USB-A - USB-C dostanete v setu. Sluchátka samozřejmě automaticky reagují na sejmutí zastavením přehrávání a po opětovném nasazení je poslech obnoven a tak posluchač nepřijde ani o notu svých oblíbených nahrávek. Pokud sluchátka odložíte na dobu delší než 15 minut, jsou automaticky vypnuta a je tak ušetřena energie akumulátoru. Čas poslechu se takto dramaticky prodloužil a to bez nárůstu hmotnosti sluchátek neboť nová sluchátka jsou dokonce lehčí než původní.    

 

Potlačení okolního zvuku je schopno automaticky reagovat na úroveň rušivých zvuků v okolí a navíc se i dokonale přizpůsobovat jejím kmitočtovým změnám.Tento Hybrid Adaptive Active Noise Cancellation dokonale rozpoznává kmitočty z okolí a eliminuje je přesnou volbou kmitočtů v opačné fázi. Velmi propracovaná je automatická reakce na změnu prostředí a tedy i odlišnosti okolních zvuků a ruchů. Při telefonování slyšíte i svůj hlas velmi zřetelně a bez zkreslení. Navíc sluchátka jsou schopna automaticky eliminovat i vliv větru a nebudete vnímat rušivé zvuky a případné rušení reprodukce.

 

Konstrukce sluchátek je zjednodušena, sluchátka je možné skládat na plocho a ukládat do pouzdra dodaného v setu. Lehce otočným uchycením sluchátkových mušlí na temenním mostu bylo docíleno přesnějšího usazení sluchátek na uších a hlavě, celkově tedy komfortnějšího vnímání sluchátek posluchačem.Rozměrné sluchátkové mušle jsou okolo ucha uzavřeny bohatě polstrovanými náušníky s kvalitním příjemným a odolným povrchem. Samozřejmostí je možnost snadné výměny za nové.

 

Oblíbená možnost vlastní úpravy zvuku a přizpůsobení poslechu ekvalizací je nejen zachována ale volně stažitelná aplikace je dovedena k vyššímu stupni příjemných možností pro kvalitnější poslech. Ideální je také skutečnost, že dedikovanou aplikaci získáte pomocí naskenování QR kódu na obalu sluchátek, není nutno nic hledat a vybírat. Ekvalizaci, ANC nebo Transparency mode je možno nastavit a uložit pro několik samostatných zón, tyto odlišnosti se samostatně navolí dle vašeho pohybu mezi domovem, prací a dalšími lokalitami. Systém umožňuje přesnou personalizaci zvuku sluchátek. Snadná je i komunikace s hlasovými asistentkami.

 

Tato nová circum-aurální sluchátka Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless přinášejí posluchačům audiofilně dokonalý zvuk Sennheiser, ale zejména nejnovější technologie kodeků zaručující Low Latency přenos kvalitních nahrávek s širokou frekvenční charakteristikou. Reprodukce je, díky novým technologiím, na studiové úrovni kvality, Sennheiser zaručuje přehrávání kmitočtů od 6 do 22.000 Hz. Díky svým reprodukčním kvalitám, integrovanému systému Hybrid Adaptive Active Noise Cancellation a možnosti telefonovat via spárovaný mobil, jsou tato sluchátka ideální nejen pro volný čas a cestování i hlučnějšími dopravními prostředky, ale i k profesionální práci, vyžadující soustředění a dokonale přesný zvuk a srozumitelnost. Mimořádná kvalita zvuku Sennheiser je tak uživateli dostupná v jakémkoli prostředí a mnohem pohodlněji – bez kabelu. MOMENTUM 4 WIRELESS jsou vytvořena jak pro náročný provoz na cestách či procházkách, tak i pro audiofilní užívání si hudby v domácích podmínkách. Nejen na cestách potěší zjednodušený, nadčasový, mimořádně elegantní design a velmi jednoduchá, intuitivní obsluha reagující na dotyk. Rozměrnější, polstrované, uzavřené mušle zaručují maximální pohodlí jak v létě, tak za chladného počasí. Díky pokročilé elektronice vám tato sluchátka kdekoli vytvoří tichý kout pro poslech hudby, filmů nebo i odpočinek. Pracovní prostředí typu open space se stane místem pohody stejně jako letadlo nebo autobus. Funkce Transparent vám umožní rychle reagovat na otázky leteckého personálu bez potřeby snímat sluchátka.

 

Vlastnosti

- Referenční třída sluchátek pro bezdrátový audiofilní poslech v interiéru i exteriéru

- Pro iOS i Android

- Uzavřená, circum-aurální dynamická stereo sluchátka

- Inovativní konstrukce reproduktorů s membránou Ø 42 mm

- V konstrukci reproduktorů jsou využity silné magnety pro rychlejší reakce membrány

- Současné připojení ke dvěma komponentům

- Bezdrátový Bluetooth 5.2 přenos s využitím kodeku SBC, AAC, aptX, aptX adaptive, Low-latency audio

- Provoz až 60 hodin na jedno nabití

- Mimořádně rychlé nabíjení

- Poslechový komfort

- Skládací konstrukce pro snadné ukládání do plochého přiloženého elegantního pouzdra

- Přirozený poslechový vjem - realistické a přirozené zvukové pole

- High-tech hlavovový most s vnitřním polstrováním

- Smart Control aplikace

 

Obsah balení

- Sluchátka MOMENTUM 4 Wireless

- Pevné ploché pouzdro

- USB-C nabíjecí kabel

- Audio kabel 3,5 mm jack/ 2,5 mm jack

- Adaptér do letadla

- Návod

Technické parametry

Barva černá

 

Typ Uzavřená

 

Typ Hlavový most

 

Typ Kolem ucha (circumaural)

 

Typ k mobilu

 

Určení Pro mobily

 

Určení Bluetooth

 

Určení S mikrofonem

 

Určení High-end

Sluchátka

Akustický tlak 106 dB SPL

 

Čas nabíjení  2 hod. pro plné nabití / 5 min. pro 4 hod.poslechu

 

Frekvenční rozsah 6 - 22 000 Hz

 

Harmonické zkreslení (THD) < 0,3 % (1 kHz/100 dB SPL)

 

Hmotnost  293 g

 

Jmenovitá impedance aktivní: 470 Ohm, pasivní: 60 Ohm

 

Konstrukce dynamická

 

Provozní doba (baterie)  na jedno nabití až 60 hodin při zapnutém ANC a Bluetooth

 

Verze Bluetooth 5.2

 

Podporované profily  A2DP, AVRCP, HFP

 

Podporované kodeky  SBC, aptX™, aptX Adaptive™, AAC

Mikrofon

Frekvenční rozsah 50 Hz - 10 000 Hz

 

Mikrofonní systém MEMS

 
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Sluchátka pro iPhone ano
Doba přehrávání 60 hodin
Účel univerzální
Sluchátka s rádiem ne
Sluchátka s MP3 ne
Sluchátka s Bluetooth ano
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Aktivní potlačení okolního hluku ano
Kmitočet max 22000 Hz
Kmitočet min 6 Hz
Výrobce Sennheiser
Citlivost 106 dB/mW
Konstrukce přes hlavu (náhlavní)
Konektor 2,5 mm + 3,5 mm Jack
Typ sluchátek uzavřená
Modelová řada Momentum
Hmotnost 293 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Velikost měniče 42 mm
Vodotěsná sluchátka ne
Skládací sluchátka ano
Sluchátka s vibracemi ne
Konektor nabíjení USB-C
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud