Pokud hudba tvoří součást vašeho dne, oceníte bezdrátová sluchátka JLAB. Jejich náušníky jsou charakteristické umístěním sluchátek na ušních boltcích, přitom okolo nich se hlavy nedotýkají. Nezakrývají celé ucho až k hlavě, jsou lehká a ideální na cesty. Náušníky disponují tzv. uzavřenou konstrukcí, díky které do ucha proniká méně okolních zvuků a také zvuk ze sluchátek neuniká ven, což je ideální například pro poslech v hlučném prostředí. Zabudovaný mikrofon vám umožní spojení s přáteli i možnost... Celý popis
Koupit za 2 774 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
92 %
Bezdrátová sluchátka JLAB JBuds Lux ANC Headphones Graphite (IEUHBJLUXANCRGPH62)
Doprava:
59 Kč
Skladem
2 774 Kč
Koupit za 2 774 Kč
96 %
Sluchátka na uši JLab JBuds Lux ANC Headphones Sage
Doprava:
zdarma
Skladem
2 766 Kč
Koupit za 2 766 Kč
96 %
JLAB JBuds Lux ANC Headphones Sage
Doprava:
zdarma
Skladem
2 499 Kč
Koupit za 2 499 Kč
83 %
JLAB JBuds Lux ANC Headphones
Doprava:
zdarma
2 499 Kč
Koupit za 2 499 Kč
98 %
JBuds Lux ANC Headphones Cl. White JLAB
Doprava:
75 Kč
Skladem
2 449 Kč
Koupit za 2 449 Kč
Popis
Pokud hudba tvoří součást vašeho dne, oceníte bezdrátová sluchátka JLAB. Jejich náušníky jsou charakteristické umístěním sluchátek na ušních boltcích, přitom okolo nich se hlavy nedotýkají. Nezakrývají celé ucho až k hlavě, jsou lehká a ideální na cesty. Náušníky disponují tzv. uzavřenou konstrukcí, díky které do ucha proniká méně okolních zvuků a také zvuk ze sluchátek neuniká ven, což je ideální například pro poslech v hlučném prostředí. Zabudovaný mikrofon vám umožní spojení s přáteli i možnost nahrávání vašeho hlasu. Mezi vyhledávané funkce patří ANC aktivní potlačení hluku. To se postará o kvalitní poslech na všech hlučných místech. K funkcím patří také přepínání skladeb, přijímání hovorů nebo ovládání hlasitosti. Pohodlí je tak zaručeno jak při hraní her, tak i při poslechu hudby nebo práci.
Bezdrátová sluchátka JLAB mají provedení ve formě na uši
Uzavřená konstrukce
Bezdrátová sluchátka s mikrofonem umožní vyřizování hovorů
Základní funkce: přepínání skladeb, přijímání hovorů a s ovládáním hlasitosti
Lze je nabíjet pomocí portu USB-C
Podporují kodeky A2DP, AVRCP, HFP a SBC
Kvalitní reprodukci zajišťují měniče o velikosti 40 mm
Barva: zelená
Hmotnost sluchátek činí 170 g
Součástí bezdrátových sluchátek JLAB je integrovaný mikrofon
Mikrofon má všesměrové snímání
Bezdrátová sluchátka JLAB mají provedení ve formě na uši
Uzavřená konstrukce
Bezdrátová sluchátka s mikrofonem umožní vyřizování hovorů
Základní funkce: přepínání skladeb, přijímání hovorů a s ovládáním hlasitosti
Lze je nabíjet pomocí portu USB-C
Podporují kodeky A2DP, AVRCP, HFP a SBC
Kvalitní reprodukci zajišťují měniče o velikosti 40 mm
Barva: zelená
Hmotnost sluchátek činí 170 g
Součástí bezdrátových sluchátek JLAB je integrovaný mikrofon
Mikrofon má všesměrové snímání
Parametry
| Přenos zvuku | bezdrátová |
| Hmotnost | 170 g |
| Typ kabelového připojení | s USB-C |
| Typ bezdrátového připojení | Bluetooth |
| Frekvence do | 18000 Hz |
| Frekvence od | 20 Hz |
| Impedance sluchátek | 16 Ohm |
| Velikost měniče | 40 mm |
| Výrobce | Jlab |
| Účel | univerzální |
| S ovládáním hlasitosti | ano |
| S aplikací pro nastavení sluchátek | ano |
| S přepínáním skladeb | ano |
| S mikrofonem | ano |
| Konstrukce mikrofonu | s integrovaným mikrofonem |
| Směrová charakteristika mikrofonu | s všesměrovým mikrofonem |
| Výdrž baterie (sluchátka) | 70 h |
| Typ nabíjení | s nabíjením přes USB-C |
| Doba nabíjení | 2 h |
| Motiv | moderní |
| Vodotěsná | ne |
| Skládací | ano |
| Typ sluchátek | na uši |
| Počet sluchátek | stereo (2) |
| Přes hlavu (náhlavní) | ano |
| S Bluetooth | ano |
| S Multipoint | ano |
| Verze Bluetooth | s Bluetooth 5.3 |
| True Wireless | ano |
| Aktivní potlačení okolního hluku | ano |
| Potlačení hluku | s aktivním potlačením hluku (ANC) |
| Na cesty a do práce | ano |
| Materiál náušníků | s pěnovými špunty |
| Komfort při nošení | pro celodní nošení |
| S SBC kodekem | ano |
| S A2DP kodekem | ano |
| S HFP kodekem | ano |
| S AVRCP kodekem | ano |
| S přijímáním hovorů | ano |
| Na hovory | ano |
| Kvalita hovoru | se základním mikrofonem |
| Na telefonování | ano |
| Vhodnost pro sport | pro domácí použití |
| Herní | ano |
| Na poslech hudby | ano |