LANGMaster Ruština KLUČI+slovník internetová verze Mezinárodně oceněný kurz založený na nejnovější řadě učebnic nakladatelství Hueber. Kurz je založen na moderních výukových a didaktických metodách. Plně využívá všech vymožeností multimediální výuky - zábavná a intenzivní forma výuky, interaktivní cvičení, nahrávky, obrázky, fotografie a mnoho pokročilých výukových nástrojů a funkcí. Kurz pokrývá 3 úrovně pokročilosti od začátečníků až po pokročilé. *NOVINKA* za skvělou cenu! Jedná... Celý popis

Koupit za 930 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

LANGMaster Ruština KLUČI+slovník internetová verze

Mezinárodně oceněný kurz založený na nejnovější řadě učebnic nakladatelství Hueber. Kurz je založen na moderních výukových a didaktických metodách. Plně využívá všech vymožeností multimediální výuky - zábavná a intenzivní forma výuky, interaktivní cvičení, nahrávky, obrázky, fotografie a mnoho pokročilých výukových nástrojů a funkcí. Kurz pokrývá 3 úrovně pokročilosti od začátečníků až po pokročilé.

*NOVINKA* za skvělou cenu!

Jedná se o internetovou verzi, kterou si stáhnete po úhradě proforma fakturou či nákupu dobírkou přes internet. Licenční kód Vám bude zaslán.

Zásilka neobsahuje krabicové balení!

NOVINKA 2009!

Dodávky obratem!
Zobrazit více

Články odjinud