LG SP7

93 %
Stars
(8 hodnocení)

Soundbar LG SP7 potěší svým skvělým zvukem LG SP7 je designový soundbar s technologií Meridian vhodný jako doplněk k vašemu televizoru LG. Poskytne vám zvuk ve vysokém rozlišení, díky čemuž si budete moct ještě lépe vychutnat vaše oblíbené filmy, koncerty či hry. Zvuk ve vysokém rozlišení 24 bitů/96 kHz 5.1 zvukových kanálů Výkon 440 W Technologie DTS Virtual:X pro realističtější prostorový zvuk Udržitelnost Soundbar LG SP7 byl navržen z recyklovaného plastu a recyklovaných tkanin, neboť je dnes... Celý popis

Koupit za 6 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Soundbar LG SP7 potěší svým skvělým zvukem LG SP7 je designový soundbar s technologií Meridian vhodný jako doplněk k vašemu televizoru LG. Poskytne vám zvuk ve vysokém rozlišení, díky čemuž si budete moct ještě lépe vychutnat vaše oblíbené filmy, koncerty či hry.
Zvuk ve vysokém rozlišení 24 bitů/96 kHz 5.1 zvukových kanálů Výkon 440 W Technologie DTS Virtual:X pro realističtější prostorový zvuk Udržitelnost Soundbar LG SP7 byl navržen z recyklovaného plastu a recyklovaných tkanin, neboť je dnes obzvláště důležité vypomáhat zkoušenému životnímu prostředí výrobními procesy a materiály, které jej budou šetřit. Samozřejmostí je dodání výrobku v recyklovaných obalech.
Režimy Soundbar LG SP7 disponuje svými vlastními zvukovými režimy. Společnost LG vyvinula tyto režimy jak pro lidské hlasy, tak i pro sport nebo hry. Díky tomu si můžete vychutnat kvalitní zvuk nejen při sledování filmů.
Ovládání LG SP7 je soundbar, který můžete ovládat pouze dálkovým ovladačem LG TV. Toto ovládání výkonu, hlasitosti či zvukových režimů je nanejvýš pohodlné a dovoluje vám tak vytěžit co nejvíc z funkcí vytvořených pro kompatibilitu těchto přístrojů.
Klíčové vlastnosti LG SP7 je 5.1kanálový soundbar o celkovém výkonu 440 W (výkon subwooferu je 220 W), impedanci hlavní jednotky 4 ohm a subwooferu 3 ohm. Soundbar disponuje 8 reproduktory. Lze jej ovládat dálkovým ovladačem TV. Je možné připojit zadní bezdrátovou sadu reproduktorů. Rozměry hlavní jednotky jsou 1000 x 63 x 105. Čistá hmotnost je 9 kg.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud