ZERO KONKURENCE Přeneste se přes všechny překážky v cestě k vítězství s naší doposud nejlehčí a nejrychlejší myší PRO. Nová preferovaná zbraň předních světových profesionálních hráčů e-sportu – váží méně než 63 gramů a umožňuje posuv téměř bez tření. PRO X SUPERLIGHT pokračuje v naší designové filozofii ZERO KONKURENCE – našem závazku k odstranění všech překážek s cílem vytvořit co nejryzejší propojení mezi hráčem a hrou. ZERO PŘEKÁŽKY Výsledkem naší pokračující spolupráce s předními profesionály... Celý popis

Koupit za 2 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

ZERO KONKURENCE
Přeneste se přes všechny překážky v cestě k vítězství s naší doposud nejlehčí a nejrychlejší myší PRO. Nová preferovaná zbraň předních světových profesionálních hráčů e-sportu – váží méně než 63 gramů a umožňuje posuv téměř bez tření. PRO X SUPERLIGHT pokračuje v naší designové filozofii ZERO KONKURENCE – našem závazku k odstranění všech překážek s cílem vytvořit co nejryzejší propojení mezi hráčem a hrou.

ZERO PŘEKÁŽKY
Výsledkem naší pokračující spolupráce s předními profesionály v oblasti e-sportu je myš PRO X SUPERLIGHT, navržená s jediným cílem – vytvořit co nejlehčí bezdrátovou herní myš PRO a zároveň zachovat kvalitu, strukturální integritu a profesionální standardy, které společnost Logitech G poskytuje. Vyrazte jako první rychleji než kdy dříve.

ZERO KOMPROMISY
Naše doposud nejlehčí myš řady PRO – PRO X SUPERLIGHT – představuje průlom v konstrukci dosažením hmotnosti nižší než 63 gramů – téměř o 25 % méně než u naší standardní myši PRO Wireless. Za tímto výsledkem se skrývá pečlivý vývoj s cílem dosáhnout extrémního snížení hmotnosti bez kompromisů v oblasti výkonnosti.

ZERO VÁHÁNÍ
Zaměřte se výhradně na vítězství s naší inovativní, profesionální bezdrátovou technologií LIGHTSPEED, která zajišťuje citlivost, výkonnost a spolehlivé připojení.

ZERO NEZASAŽENÝCH CÍLŮ
Senzor HERO 25K exkluzivně od Logitech G poskytuje bezkonkurenční přesnost, rychlost a konzistentnost. Myš PRO X SUPERLIGHT se vyznačuje extrémní přesností a mimořádně jemným ovládáním – výsledkem je naprostá spolehlivost, zejména během intenzivních okamžiků při turnajovém hraní odehrávajících se ve zlomku sekundy.

ZERO ODPOR
Velké patky z PTFE bez příměsí umožňují hladké klouzání pro nerušené a plynulé spojení s hrou.

ZERO UHLÍK
Myš PRO X SUPERLIGHT splňuje nejvyšší standardy udržitelnosti. Jedná se o produkt s certifikátem úplné uhlíkové neutrality. Emise uhlíku našich výrobních provozů byly díky nákupu obnovitelné energie a uhlíkovým kompenzacím redukovány na čistou nulu.

OBSAH BALENÍ
PRO X SUPERLIGHT Wireless Gaming Mouse
Bezdrátový přijímač LIGHTSPEED
Nabíjecí/datový kabel
Rozšiřující adaptér pro přijímač
Volitelná nesmekavá páska
Hadřík pro přípravu nanesení nesmekavé pásky
Volitelná krytka s PTFE patkou
Uživatelská dokumentace

FYZICKÉ PARAMETRY
Výška: 125,0 mm
Šířka: 63,5 mm
Hloubka: 40,0 mm
Hmotnost: < 63 g

TECHNICKÉ PARAMETRY
POWERPLAY kompatibilní
Bezdrátová technologie LIGHTSPEED
Integrovaná paměť - Pokročilé funkce vyžadují software Logitech G HUB dostupný ke stažení na stránce logitechg.com/ghub
Systém předpětí kliknutí
Patky z PTFE bez příměsí
5 tlačítek

SNÍMÁNÍ POHYBU
Senzor: HERO™
Rozlišení: 100–25 600 DPI
Max. zrychlení: > 40 G
Max. rychlost: > 400 IPS
Nulové vyhlazování/zrychlení/filtrování

ODEZVA
Frekvence odezvy USB: 1000 Hz (1 ms)
Mikroprocesor: 32bitový ARM

ŽIVOTNOST BATERIE
Konstantní pohyb: 70 h

POŽADAVKY
Port USB
Windows® 8 nebo novější, macOS 10.11 nebo novější
Přístup k internetu pro stažení volitelného softwaru

INFORMACE O ZÁRUCE
Dvouletá omezená záruka na hardware
Zobrazit více

Články odjinud