Bezdrátová technologie Lightspeed Myš G502 je ikona, která se drží v čele žebříčku oblíbenosti všech generací a volba číslo jedna pro profesionální hráče. S uvedením nového modelu G502 LIGHTSPEED se myš G502 zařadila mezi nejpokročilejší bezdrátové herní myši na světě. Připojení LIGHTSPEED je ultrarychlé a spolehlivé, s výkonností, na kterou se spoléhají profesionální esport hráči při soutěžích. Myš G502 LIGHTSPEED je navíc vybavena senzorem HERO 16K nové generace a je kompatibilní s technologií... Celý popis

Koupit za 2 376 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Bezdrátová technologie Lightspeed
Myš G502 je ikona, která se drží v čele žebříčku oblíbenosti všech generací a volba číslo jedna pro profesionální hráče. S uvedením nového modelu G502 LIGHTSPEED se myš G502 zařadila mezi nejpokročilejší bezdrátové herní myši na světě. Připojení LIGHTSPEED je ultrarychlé a spolehlivé, s výkonností, na kterou se spoléhají profesionální esport hráči při soutěžích. Myš G502 LIGHTSPEED je navíc vybavena senzorem HERO 16K nové generace a je kompatibilní s technologií POWERPLAY. I když byla myš G502 LIGHTSPEED kompletně přepracována a vybavena pokročilými technologiemi, i nadále si zachovává ten stejný oblíbený tvar – a k tomu všemu je o 7 gramů lehčí.

Ikona s novými technologiemi
Myš G502 LIGHTSPEED byla vyvinuta s cílem stát se nejdokonalejší herní myší G502, co kdy byla stvořena. Zachovala si stejnou identitu a sadu funkcí jako originál, avšak byla zcela přepracována za účelem integrace našich nejnovějších inovací. Vnitřní uspořádání se vyznačuje stejnou tenkou konstrukcí stěn a moderním endoskeletem jako myš PRO Wireless, díky čemuž jsme dosáhli snížení hmotnosti o 7 gramů. A k tomu obsahuje stejné revoluční bezdrátové technologie: LIGHTSPEED, HERO 16K a POWERPLAY.

Senzor HERO 16k
Herní senzor HERO 16K nové generace disponuje rychlostí snímání více než 400 IPS napříč rozsahem 16 000 DPI a až 10x nižší spotřebou v porovnání s předchozími generacemi. Výsledkem je náš doposud nejvýkonnější a nejcitlivější herní senzor, který je zároveň klíčem ke snížení hmotnosti díky skvělému poměru velikosti a efektivity dokonale úsporné baterie.

Bezdrátové nabíjení Poweplay
Hrajte rychlostí světla bez omezení. Průběžně nabíjejte myš G502 při nečinnosti i v průběhu hraní pomocí technologie bezdrátového nabíjení POWERPLAY. Již nikdy se nebudete muset zajímat o stav baterie. Myš zkrátka zůstane nabitá.

Podsvícení Lightsync RGB
Plně přizpůsobitelné podsvícení LIGHTSYNC RGB s plným spektrem barev inteligentně reaguje na vaši hru, hudbu nebo barvu obrazovky. Nastavte si u veškerého svého vybavení Logitech G RGB vzájemnou synchronizaci. Nastavte si podsvícení využitím spektra přibližně 16,8 milionu barev, aby ladilo s vaší místností a sestavou. Vytvořte si své osobní RGB animace. Záleží jen na vás. Barvy RGB a mnoho dalšího budete mít zcela pod kontrolou pomocí bezplatného softwaru Logitech G HUB.

Certifikát plastic neutral
Myš G502 LIGHTSPEED neobsahuje PVC a je držitelem certifikátu Plastic Neutral. To znamená, že za každý nákup společnost Logitech přispívá na programy společnosti Plastic Bank usilující o odstranění plastového odpadu z oceánů.

Obsah balení
Herní myš
Bezdrátový přijímač LIGHTSPEED™
Rozšiřující adaptér pro přijímač
Nabíjecí/datový kabel
Schránka na příslušenství
4x závaží 2 g
2x závaží 4 g
Uživatelská dokumentace

Fyzické parametry
Výška: 132 mm
Šířka: 75 mm
Hloubka: 40 mm
Hmotnost: 114 g, pouze myš
Volitelná doplňková závaží: až 16 g

Snímání pohybu
Senzor: HERO™
Rozlišení: 100–16 000 DPI
Nulové vyhlazování/zrychlení/filtrování
Maximální zrychlení: > 40 G (Testováno na podložce Logitech G240 Gaming Mouse Pad)
Maximální rychlost: > 400 IPS (Testováno na podložce Logitech G240 Gaming Mouse Pad)

Odezva
Formát dat USB: 16 bitů/osa
Frekvence rozhraní USB: 1000 Hz (1 ms)
Bezdrátová frekvence odezvy: 1000 Hz (1 ms)
Bezdrátová technologie: bezdrátová technologie LIGHTSPEED
Mikroprocesor: 32bitový ARM

Výdrž
Patky z PTFE: výdrž 250 km (Testováno na podložce Logitech G240 Gaming Mouse Pad)

Životnost baterie (nepřetržité používání -Testováno na podložce Logitech G240 Gaming Mouse Pad)
Výchozí podsvícení: až 48 hodin
Bez podsvícení: až 60 hodin
5 minut nabíjení prostřednictvím rozhraní USB 2.0 zajistí energii na 2,5 hodiny hraní

Další funkce
POWERPLAY kompatibilní
Integrovaná paměť
Podsvícení LIGHTSYNC RGB: 2 zóny
Mechanický systém zdvihu tlačítek

Požadavky
Windows® 7 nebo novější
Mac OS® X 10.11 nebo novější
Chrome OSTM
Port USB
Přístup k internetu pro stažení softwaru Logitech G HUB 5Rozšířené funkce vyžadují Logitech G HUB, který je k dispozici ke stažení na stránce logitechG.com/downloads

Informace o záruce
Dvouletá omezená záruka na hardware
Zobrazit více

Články odjinud