Logitech G502 X LIGHTSPEED Herní myš G502 X LIGHTSPEED je nejoblíbenější myší na světě. Byla modernizována a přepracována s nejnovějšími inovacemi v oblasti herních technologií a disponuje zcela novou technologií hybridních opticko-mechanických spínačů: LIGHTFORCE. Neuvěřitelná rychlost, spolehlivost a zároveň přesná aktivace nyní tvoří jeden celek. - 13 programovatelných ovládacích prvků - Senzor Hero 25K, rozlišení 100–25 600 DPI - Přepracované ultrarychlé kolečko - Spínače LIGHTFORCE -... Celý popis

Koupit za 2 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Logitech G502 X LIGHTSPEED

Herní myš G502 X LIGHTSPEED je nejoblíbenější myší na světě. Byla modernizována a přepracována s nejnovějšími inovacemi v oblasti herních technologií a disponuje zcela novou technologií hybridních opticko-mechanických spínačů: LIGHTFORCE. Neuvěřitelná rychlost, spolehlivost a zároveň přesná aktivace nyní tvoří jeden celek.

- 13 programovatelných ovládacích prvků

- Senzor Hero 25K, rozlišení 100–25 600 DPI

- Přepracované ultrarychlé kolečko

- Spínače LIGHTFORCE

- Baterie s výdrží až 140 hodin

- Bezdrátové připojení LIGHTSPEED

Bezdrátová technologie LIGHTSPEED
Profesionální připojení LIGHTSPEED je ultrarychlé a spolehlivé profesionální připojení se super výkonem, kterému v soutěži důvěřují profesionálové z esportu. Nyní s aktualizovaným protokolem dosahujícím o 68 % rychlejší odezvy oproti předchozí generaci a vylepšené stability.

Spínače LIGHTFORCE
Zcela nová hybridní technologie opticko-mechanických spínačů přináší neuvěřitelnou rychlost, spolehlivost a přesnou aktivaci s okamžitou odezvou.

Herní senzor HERO 25K
HERO je nejpřesnější senzor společnosti Logitech, který se snad nikdy neplete. Snímky zpracovává super rychle, a tak je schopen vám poskytnout DPI v rozmezí 100-25600. Snímač HERO dosahuje přesnosti na úrovni, která se používá v e-sport turnajích, tak toho určitě využijte a přizpůsobte si DPI pomocí softwaru Logitech G HUB.

Přepracované tlačítko přepínání DPI a rolovací kolečko
Tlačítko pro přepínání DPI je oboustranné a odnímatelné pro přesné přizpůsobení v závislosti na vašem úchopu a preferencích. K inovacím došlo také u ultrarychlého rolovacího kolečka. Přepínejte mezi režimem ultrarychlého volného otáčení a přesným režimem po krocích. Nakloněním kolečka doleva a doprava získáte další dva přizpůsobitelné ovládací prvky.

Technologie POWERPLAY
Myš G502 X LIGHTSPEED je kompatibilní s technologií POWERPLAY. Zůstává stále nabitá, při nečinnosti i během hraní, díky našemu jedinečnému řešení bezdrátového nabíjení (prodává se samostatně). Už se nikdy nestarejte o výdrž baterie!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Logitech
Typ snímání optické
Počet tlačítek 13
Optické rozlišení 25600 dpi
Přenos signálu bezdrátové
Typ zařízení myši
Ergonomie vhodné pro praváky
Herní myš ano
Bluetooth ne
Vertikální ne
Bezdrátový USB přijímač ano
Hmotnost 102 g
Zobrazit více parametrů

Články odjinud