Vybavená pokročilým senzorem Hero 16k Myš G703 LIGHTSPEED je zástupcem nové generace výkonnosti s pokročilým senzorem HERO 16K. Připravte se na novou generaci snímání, vylepšenou technologii LIGHTSPEED a 10x nižší spotřebu oproti předchozí generaci. Přidejte do sestavy systém POWERPLAY a již nikdy se nebudete muset starat o dobíjení – jedinečná nálož funkcí v čele s LIGHTSPEED je tak kompletní. Srdce senzoru Hero HERO 16K je náš nejmodernější herní senzor se snímáním 1:1, rychlostí 400+ IPS a max.... Celý popis

Koupit za 1 549 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Vybavená pokročilým senzorem Hero 16k
Myš G703 LIGHTSPEED je zástupcem nové generace výkonnosti s pokročilým senzorem HERO 16K. Připravte se na novou generaci snímání, vylepšenou technologii LIGHTSPEED a 10x nižší spotřebu oproti předchozí generaci. Přidejte do sestavy systém POWERPLAY a již nikdy se nebudete muset starat o dobíjení – jedinečná nálož funkcí v čele s LIGHTSPEED je tak kompletní.

Srdce senzoru Hero
HERO 16K je náš nejmodernější herní senzor se snímáním 1:1, rychlostí 400+ IPS a max. citlivostí 100–16 000 DPI – plus nulové vyhlazování, filtrování nebo zrychlení.
*Senzor HERO 16K je 10x úspornější oproti předchozí generaci – výsledkem je vylepšená životnost baterie a snížení hmotnosti.

Bezdrátová technologie LightSpeed
Bezdrátová technologie LIGHTSPEED přináší výkonnost, citlivost a konektivitu profesionální úrovně pro dlouhotrvající hraní (až 35 hodin nepřetržitého hraní) s výchozím podsvícením LIGHTSYNC RGB.

Technologie LightSync
Prostřednictvím komplexních technologií a vývoje zkonstruovala divize Logitech G spolehlivé bezdrátové řešení, které řeší základní problémy s prodlevou, stabilitou a připojením. Konečným výsledkem je LIGHTSPEED, profesionální bezdrátové řešení, které je ve skutečnosti rychlejší než mnoho kabelových herních myší.

Bezdrátové nabíjení Powerplay
Již nikdy se nebudete muset zajímat o stav baterie. Doplňte do sestavy systém bezdrátového dobíjení POWERPLAY, který zajistí energii pro myš G703 a ostatní kompatibilní myši G během hraní a při nečinnosti.* Stačí připojit přiložený adaptér POWERCORE, který nahradí volitelné 10g závaží.
*Systém bezdrátového dobíjení POWERPLAY je prodáván samostatně

Pohodlí a kvalita.
Myš G703 představuje spojení vynikajícího komfortu, odolnosti a výkonnosti v pohodlném provedení s bočními pogumovanými úchyty pro vedení. Přizpůsobte si své hraní pomocí volitelného závaží o hmotnosti 10g a 6 programovatelných tlačítek.

Připravená ke kliknutí
Pokročilá technologie zdvihu tlačítek prostřednictvím kovových pružin pomáhá udržovat levé a pravé hlavní tlačítko myši připravené ke kliknutí za použití nižší síly pro výjimečnou zpětnou vazbu, odezvu a konzistenci při každém kliknutí.

LightSync RGB
Hrami řízené podsvícení RGB s plným spektrem barev reaguje na herní akce, zvuk a barvu na obrazovce, a lze je synchronizovat napříč vybavením G. Přizpůsobte si animace a efekty podsvícení z palety ~16,8 mil. barev prostřednictvím herního softwaru Logitech G HUB tak, aby ladily s vaší sestavou.

Fyzické parametry
Délka: 124 mm
Šířka: 68 mm
Výška: 43 mm
Hmotnost: 95 g, pouze myš
Volitelné doplňkové závaží: 10 g
Délka kabelu: 1,80 m

Snímání pohybu
Senzor: HERO 16K
Rozlišení: 100–16 000 DPI
Maximální zrychlení: > 40 G2/Testováno na podložce Logitech G240 Gaming Mouse Pad
Maximální rychlost: > 400 IPS3/Testováno na podložce Logitech G240 Gaming Mouse Pad

Další funkce
POWERPLAY kompatibilní
Podsvícení LIGHTSYNC RGB1Vyžaduje software Logitech G HUB
Dvojitě vstřikované pogumované boční úchyty
6 programovatelných tlačítek
Mechanický systém zdvihu tlačítek

Odezva
Formát dat USB: 16 bitů/osa
Frekvence rozhraní USB: 1000 Hz (1 ms)
Bezdrátová frekvence odezvy: 1000Hz (1 ms)
Bezdrátová technologie: bezdrátová technologie LIGHTSPEED
Mikroprocesor: 32bitový ARM

Životnost baterie
Výchozí podsvícení: 35 hodiny
Bez podsvícení: až 60 hodin

Požadavky
Windows® 7 nebo novější
macOS® 10.11 nebo novější
Chrome OSTM
Port USB
Přístup k internetu pro software Logitech G HUB (volitelný)

Obsah balení
Herní myš
Bezdrátový přijímač LIGHTSPEED™
Nabíjecí/datový kabel
Rozšiřující adaptér pro přijímač
Volitelné 10gramové závaží
Uživatelská dokumentace

Záruka
2letá záruka
Zobrazit více

Články odjinud