Logitech G733 Lightspeed

89 %
Stars
(6 hodnocení)

Typ headsetu: bezdrátový Typ použití: herní Ovládání hlasitosti : na sluchátkách Barva: černá Platforma: PlayStation 4; PlayStation 5; Počítač Prostorový zvuk: NE Typ sluchátek: okolo ucha (circumaural) Provedení sluchátek: s obroučkou přes hlavu Citlivost sluchátek (dB): 87.5 Impedance (ohm): 39 Kmitočtový rozsah od (Hz): 20 Kmitočtový rozsah do (Hz): 20000 Konstrukce mikrofonu: Sklápěcí Typ připojení: radiofrekvenční Provedení výrobku: černá barva HRAJTE VE SVÉM STYLU Konečně náhlavní souprava,... Celý popis

Koupit za 3 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Typ headsetu: bezdrátový
Typ použití: herní
Ovládání hlasitosti : na sluchátkách
Barva: černá
Platforma: PlayStation 4; PlayStation 5; Počítač
Prostorový zvuk: NE
Typ sluchátek: okolo ucha (circumaural)
Provedení sluchátek: s obroučkou přes hlavu
Citlivost sluchátek (dB): 87.5
Impedance (ohm): 39
Kmitočtový rozsah od (Hz): 20
Kmitočtový rozsah do (Hz): 20000
Konstrukce mikrofonu: Sklápěcí
Typ připojení: radiofrekvenční

Provedení výrobku: černá barva

HRAJTE VE SVÉM STYLU
Konečně náhlavní souprava, která dokáže být stejně výrazná jako vy. Souprava G733 je bezdrátová a navržená pro pohodlí. Navíc disponuje prostorovým zvukem, hlasovými filtry a moderním podsvícením, což je zapotřebí, abyste vypadali, zněli a hráli stylověji než kdy předtím.

VOLNOST BEZDRÁTOVÉHO PŘIPOJENÍ
Bezdrátová technologie LIGHTSPEED vám zajistí více než 29 hodin životnosti baterie a spolehlivost bezdrátového připojení na vzdálenost až 20 metrů. Může se lišit v závislosti na uživateli a podmínkách používání. Kalkulace životnosti baterie vychází z hlasitosti náhlavní soupravy nastavené na 50 % a vypnutého podsvícení. Hrajte bez rizika, že se zamotáte do kabelů. Uvolněte se a ponořte do hry, hudby, filmu nebo jakékoli jiné zábavy. Buďte volní a hrajte ve svém stylu.

ROZSVIŤTE JE
Přibližně 16,8 mil. barev a dvě zóny pro přizpůsobení podsvícení zcela dle vašich představ. Přizpůsobte si barvy, vizualizujte audio, staňte se součástí vašeho herního světa – nebo si jen náhodně pohrajte s předvolbami a vlastními animacemi. Vše si můžete naprogramovat pomocí bezplatného herního softwaru G HUB.

POHLCUJÍCÍ ZVUK
Uslyšíte naprosto vše díky našim měničům PRO-G navrženým pro přesný zvuk s plným rozsahem. Ponořte se do hry více než kdy dříve díky prostorovému zvuku DTS Headphone:X 2.0 nové generace. Pokročilé funkce, například DTS Headphone:X 2.0, Blue VO!CE a LIGHTSYNC RGB, nejsou k dispozici na konzoli PlayStation 4. Získejte úžasný a křišťálově čistý zvuk díky mikrofonu s certifikací Discord.

ULTRANÍZKÁ HMOTNOST
Pouhých 278 gramů, což je jen o trochu víc než půl libry. Tolik váží dva malé cheeseburgry nebo 250 želé bonbónů. Souprava je velmi lehká a závěsný pásek díky své konstrukci zmírňuje a rozprostírá váhu, díky čemuž budete moci hrát, jako byste na hlavě žádnou soupravu neměli.

PŘIZPŮSOBÍ SE VÁM
Dvouvrstvá paměťová pěna se jemně přizpůsobí vaší hlavě a konturám vašeho obličeje. Redukuje tlakové body a poskytuje dlouhodobé pohodlí při dlouhých herních akcích. Měkký a nastavitelný závěsný hlavový pásek zajistí, že vám souprava dobře padne.

HRAJTE S BARVAMI
Hraní získalo nový rozměr, když Logitech G zkombinovala špičkovou herní technologii se svěžími barvami, neokoukaným stylem a úžasným dojmem. Doplňte svou sestavu o vysoce výkonnou, vzájemně sladěnou myš a klávesnici.

POŽADAVKY
• Port USB 2.0 (port typu A)
• PC s Windows® 7 nebo novějším, macOS X 10.12 nebo novější, nebo herní konzole PlayStation® 48Pokročilé funkce, například DTS Headphone:X 2.0, Blue VO!CE a LIGHTSYNC RGB, nejsou k dispozici na konzoli PlayStation 4.
• (Volitelně) Přístup k internetu pro software Logitech G HUB9Pokročilé funkce vyžadují software Logitech G HUB. Ke stažení zdarma na stránce LogitechG.com/ghub.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Sluchátka:
• Hmotnost: 278 g
• Měnič: PRO-G 40 mm
• Frekvenční rozsah: 20 Hz–20 kHz
• Impedance: 39 ohmů (pasivní), 5 kiloohmů (aktivní)
• Citlivost: 87,5 dB SPL/mW

Mikrofon (držák):
• Směrová charakteristika mikrofonu: kardioidní (jednosměrová)
• Velikost: 6 mm
• Frekvenční rozsah: 100 Hz–10 kHz
• Bezdrátový dosah10Může se lišit v závislosti na uživateli a podmínkách používání. Kalkulace životnosti baterie vychází z hlasitosti náhlavní soupravy nastavené na 50 %. Až 20 metrů
• Typ připojení: bezdrátové LIGHTSPEED prostřednictvím USB
• Životnost baterie (nabíjecí)11Může se lišit v závislosti na uživateli a podmínkách používání. Kalkulace životnosti baterie vychází z hlasitosti náhlavní soupravy nastavené na 50 %.
• Bez podsvícení: 29 hodin
• Výchozí podsvícení: 20 hodin

OBSAH BALENÍ
G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset
Oboustranný měkký hlavový most (nasazený)
Odnímatelný mikrofon
Bezdrátový přijímač LIGHTSPEED (USB-A)
Nabíjecí kabel USB-C do USB-A

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 6.400
Výška (cm): 21.00
Šířka (cm): 10.50
Hloubka (cm): 21.40
EAN: 5099206088719

Záruční doba: 24 měsíců
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud