Mercusys ME10

85 %
Stars
(2 hodnocení)

Mercusys ME10 Bezdrátový extender Wi-Fi dosahu s rychlostí přenosu dat až 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz. Extender posiluje signál tak, aby byl v plné síle a bez výpadků k dispozici i v místech, která dříve nešlo pokrýt, nebo tam, kde je obtížné instalovat kabely. Rozšířeného pokrytí dosáhnete snadno stiskem tlačítka WPS. Díky miniaturním rozměrům a provedení, které umožňuje montáž na stěnu, je snadné extender flexibilně instalovat nebo přemisťovat. K dispozici je také LED kontrolka s různými barvami... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Mercusys ME10

Bezdrátový extender Wi-Fi dosahu s rychlostí přenosu dat až 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz. Extender posiluje signál tak, aby byl v plné síle a bez výpadků k dispozici i v místech, která dříve nešlo pokrýt, nebo tam, kde je obtížné instalovat kabely. Rozšířeného pokrytí dosáhnete snadno stiskem tlačítka WPS.

Díky miniaturním rozměrům a provedení, které umožňuje montáž na stěnu, je snadné extender flexibilně instalovat nebo přemisťovat.

K dispozici je také LED kontrolka s různými barvami podsvícení, která vám pomůže vyhledat ideální místo k umístění, aby byl dosah vaší Wi-Fi síť rozšířen co nejlépe.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Standard: IEEE 802.11b/g/n
Rychlost datového přenosu: 300 Mbit/s
Frekvenční pásmo: 2,4 GHz
Zabezpečení: WPA-PSK, WPA2-PSK
Podpora PoE: ne
Rozměry: 101 x 60 x 36 mm
Zobrazit více

Články odjinud