MikroTik RBwAPR-2nD

0 %
Stars
(0 hodnocení)

WAP je malý, venkovní access point s miniPCI-e slotem připraveným pro LTE kartičku a 2 a 4,5 dBi GSM anténou pro připojení k mobilnímu operátorovi. Pro připojení vašich domácích zařízení má wAP 2,4 GHz rádiovou část podporující až 300 Mbps, 2 dBi všesměrovou anténu a pro připojení desktopových PC má 1x 10/100Mbps LAN port. WAP díky svému vzhledu a provedení lze nainstalovat u vás v bytě, na dům, do auta, případně tam, kde potřebujete připojení pro své mobily, tablety a počítače. K balení také... Celý popis

Koupit za 2 130 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

WAP je malý, venkovní access point s miniPCI-e slotem připraveným pro LTE kartičku a 2 a 4,5 dBi GSM anténou pro připojení k mobilnímu operátorovi. Pro připojení vašich domácích zařízení má wAP 2,4 GHz rádiovou část podporující až 300 Mbps, 2 dBi všesměrovou anténu a pro připojení desktopových PC má 1x 10/100Mbps LAN port.

WAP díky svému vzhledu a provedení lze nainstalovat u vás v bytě, na dům, do auta, případně tam, kde potřebujete připojení pro své mobily, tablety a počítače. K balení také dostanete stojánek na stůl pro umístění nejlépe blízko okna.

Zařízení obsahuje 2 interní GSM antény s u.Fl konektory pro připojení do případné LTE kartičky. Co se napájení týče, jednotka podporuje celkem 3 možnosti napájení pomocí 9 až 30Mbps a to konkrétně přes PoE, DC jack a speciální 4-pinovou DC svorkovnici s ochranou proti odpojení, což je vhodné zejména pro instalaci do aut, autobusů, vlaků nebo tramvají.

Tento model s označením RBwAPR-2nD má pouze předinstalovanou GSM anténu a pro plně funkční připojení k 2G/3G/4G sítím je potřeba dokoupit miniPCI-e kartičku.
Parametry:

Produkt: RBwAPR-2nD&R11e-LTE
Ethernet: 10/100 Ethernet
CPU: QCA9531
Počet jader CPU: 1
CPU frekvence: 650 MHz
Rozměry: 185 x 85 x 30 mm
Spotřeba energie: max. 8 W
MiniPCI-e slots: 1
Počet řetězů: 2
Operační systém: RouterOS
Napájecí konektor: 1
Velikost RAM: 64 MB
Velikost úložiště: 16 MB

Obsah balení:

Zařízení s předinstalovanou LTE kartou
Napájecí adaptér 24 V / 0,8 A
PoE injektor
Sada šroubků
Kit k přichycení na zeď/strop
(2) plastové stahovací pásky
Stojánek na stůl
Speciální 4-pinový napájecí kabel

Kód produktu: PNT52949900
Part no.: RBwAPR-2nD
Zobrazit více

Články odjinud