Nothing Ear(a)

90 %
Stars
(5 hodnocení)

NOTHING Ear(a) černá Pokud si bez hudby nedokážete představit den, zamilujete si bezdrátová sluchátka NOTHING. Špuntové provedení sluchátek je zasazeno hlouběji do uší, a tak bude zážitek z hudby ještě lepší. Náušníky mají uzavřenou konstrukci, která nepropouští zvuk ven a vaše okolí tak nebude vědět, že posloucháte hudbu. Zabudovaný mikrofon vám umožní spojení s přáteli i možnost nahrávání vašeho hlasu. K samozřejmým funkcím patří například přepínání skladeb nebo přijímání hovorů. Komfort si tak... Celý popis

Koupit za 2 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

NOTHING Ear(a) černá

Pokud si bez hudby nedokážete představit den, zamilujete si bezdrátová sluchátka NOTHING. Špuntové provedení sluchátek je zasazeno hlouběji do uší, a tak bude zážitek z hudby ještě lepší. Náušníky mají uzavřenou konstrukci, která nepropouští zvuk ven a vaše okolí tak nebude vědět, že posloucháte hudbu. Zabudovaný mikrofon vám umožní spojení s přáteli i možnost nahrávání vašeho hlasu. K samozřejmým funkcím patří například přepínání skladeb nebo přijímání hovorů. Komfort si tak dopřejete při hraní her, poslechu hudby i práci. Pyšní se voděodolností s certifikací IP54. To je ochrání před stříkající vodou, tím se stávají dokonalým společníkem pro sportovní aktivity nebo cestování.

 

Klíčové přednosti bezdrátových sluchátek NOTHING Ear(a)

- Bezdrátová sluchátka NOTHING mají provedení špuntů

- Uzavřená konstrukce

- Bezdrátová sluchátka s mikrofonem vás spojí s přáteli

- Základní funkce: přepínání skladeb a přijímání hovorů

- Stupeň krytí odpovídá IP54

- Bezdrátová sluchátka NOTHING Ear(a)  vydrží hrát na jedno nabití 42,5 h

- Podporované kodeky: AAC, LDAC a SBC

- Jejich barva je černá

- Sluchátka váží 49,32 g

- Noční poslech vám ozvláštní jednobarevné podsvícení

- Součástí bezdrátových sluchátek NOTHING je integrovaný mikrofon

Užijte si dlouhý den s bezdrátovými sluchátky NOTHING

Bezdrátová sluchátka NOTHING slibují výdrž baterie na jedno nabití až 9,5 h. Současně se sluchátky ovšem dostanete také nabíjecí pouzdro, díky kterému se dobijí pro fungování po dalších 5 h. Dohromady tak získáte dlouhých 42,5 h poslechu. Bezdrátová sluchátka NOTHING jsou kompatibilní s kodeky AAC, LDAC a SBC. Kodek AAC kombinuje skvělou kvalitu zvuku s úsporou energie vašeho zařízení. Kodek SBC je ideální pro poslouchání hudby v exteriéru nebo pro telefonní hovory. Citlivost sluchátek činí 45 dB/mW. Bezdrátovým sluchátkům NOTHING vévodí černá barva. Díky hmotnosti 49,32 g je můžete mít nasazená klidně po celý den. Při nočním poslechu zajisté oceníte jednobarevné podsvícení.

 
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Doba přehrávání 9.5 hodin
Hmotnost 49.2 g
Sluchátka s mikrofonem ne
Velikost měniče 11 mm
Výrobce NOTHING
Citlivost 45 dB/mW
Konstrukce do uší
Typ sluchátek špunty
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud