Pulse Elite je nová bezdrátová náhlavní souprava, která nabízí bezztrátový zvuk a obsahuje výsuvný mikrofon s potlačením hluku vylepšeným umělou inteligencí, který dokáže filtrovat zvuky na pozadí. Součástí produktu je také nabíjecí věšák pro pohodlnou možnost nabíjení a skladování. Užij si mimořádně realistický zvuk ve svých oblíbených hrách díky bezdrátovým sluchátkům s mikrofonem PULSE Elite™. Objev novou epochu herního zvuku, protože planární magnetické měniče inspirované nahrávacími studii... Celý popis

Koupit za 3 957 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Pulse Elite je nová bezdrátová náhlavní souprava, která nabízí bezztrátový zvuk a obsahuje výsuvný mikrofon s potlačením hluku vylepšeným umělou inteligencí, který dokáže filtrovat zvuky na pozadí. Součástí produktu je také nabíjecí věšák pro pohodlnou možnost nabíjení a skladování. Užij si mimořádně realistický zvuk ve svých oblíbených hrách díky bezdrátovým sluchátkům s mikrofonem PULSE Elite™.

Objev novou epochu herního zvuku, protože planární magnetické měniče inspirované nahrávacími studii reprodukují akustické prostředí s velmi nízkým zkreslením, aby poskytly bohaté detaily a umožnily ti slyšet přesně to, co vývojáři her zamýšleli. Prožij si naplno akci díky čistým a hlubokým basům a užij si lepší prostorové vnímání díky přesnějšímu umístění zvukových stop ve hrách s podporou 3D zvuku pro systém PS5®.

Díky nové bezdrátové technologii PlayStation Link™ s velmi nízkou latencí a bezztrátovým přenosem zvuku se zvuk šíří bleskovou rychlostí, aniž by se ztratil jediný slyšitelný detail. Dá se snadno připojit a přepínat mezi zařízeními kompatibilními s technologií PlayStation Link, včetně konzole PS5, počítačů PC a Mac a vzdáleného přehrávače PlayStation Portal™.

Připoj svá sluchátka s mikrofonem k mobilnímu zařízení přes Bluetooth® a zároveň k zařízení PlayStation Link, abys mohl přijímat hovory a nerušeně poslouchat hudbu během hraní.

Přátelé uslyší tvůj hlas jasně a zřetelně díky výsuvnému mikrofonu vybavenému technologií pro potlačení šumu s vylepšenou umělou inteligencí, zatímco snadno dostupné ovládání hlasitosti a mikrofonu ti umožní sledovat hru.

Zůstaň ve hře díky dlouhé výdrži baterie až 30 hodin, funkci rychlonabíjení a přibalenému nabíjecímu držáku, kde můžeš svá skvělá sluchátka s mikrofonem vystavit během jejich nabíjení pro další epickou akci.
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Doba přehrávání 30 hodin
Účel herní
Sluchátka s rádiem ne
Sluchátka s MP3 ne
Sluchátka s Bluetooth ano
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Aktivní potlačení okolního hluku ano
Hmotnost 347 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Vodotěsná sluchátka ne
Skládací sluchátka ne
Sluchátka s vibracemi ne
Konektor nabíjení USB-C
Výrobce Sony
Konstrukce přes hlavu (náhlavní)
Konektor 3,5 mm Jack
Typ sluchátek uzavřená
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud