Razer DeathAdder V2 Ikonická myš Razer DeathAdder V2 disponuje dokonalou ergonomií a senzory a spínači nové generace. Tak vyrazte do boje! Dokonalá ergonomie pro vaše maximální pohodlí Optické spínače až 3x rychlejší než mechanické Optický senzor Razer Focus + 20K DPI Pokročilá vnitřní paměť poskytující přístup k 5 profilům odkudkoli 8 programovatelných tlačítek pro rozšířené ovládání Optické spínače Optické přepínače Razer vám poskytnou takový výkon, jaký jinde nezažijete. Pomocí infračerveného... Celý popis

Koupit za 1 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Razer DeathAdder V2
Ikonická myš Razer DeathAdder V2 disponuje dokonalou ergonomií a senzory a spínači nové generace. Tak vyrazte do boje!

Dokonalá ergonomie pro vaše maximální pohodlí
Optické spínače až 3x rychlejší než mechanické
Optický senzor Razer Focus + 20K DPI
Pokročilá vnitřní paměť poskytující přístup k 5 profilům odkudkoli
8 programovatelných tlačítek pro rozšířené ovládání

Optické spínače
Optické přepínače Razer vám poskytnou takový výkon, jaký jinde nezažijete. Pomocí infračerveného světelného paprsku bude myš registrovat každé vaše kliknutí, a to prakticky okamžitě. A nejen to. Spínače se díky minimálnímu fyzickému kontaktu chlubí i svou nepřekonatelnou odolností.

Odezva pouhých 0,2 milisekundy
Životnost až 100 milionů úhozů
Vyvážený stisk

Optický senzor Razer Focus
Nový, vylepšený senzor disponuje špičkovým rozlišením 20 000 DPI s přesností na 99,6%, což zajišťuje, že i ten nejrychlejší pohyb je sledován konzistentně. A s inteligentními funkcemi se senzor stává ještě přesnějším.

Smart Tracking
Asymmetric Cut-Off
Motion Sync
20 000 DPI
650 IPS

Klíčové vlastnosti
Ergonomicky tvarovaná myš pro vaše maximální pohodlí. Flexibilní kabel Razer Speedflex s minimálním odporem pro rychlé a plynulé pohyby. a plynulé pohyby. Optické přepínače Razer jsou až 3x rychlejší než mechanické. Optický senzor Razer Focus + 20K DPI. Nejlepší specifikace ve své třídě s novými inteligentními funkcemi. Pokročilá vnitřní paměť. Přístup k 5 profilům kdekoli a kdykoli. 8 programovatelných tlačítek.
Zobrazit více

Články odjinud