Samsung HW-Q600B

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Samsung HW-Q600B (2022) je zvukový projektor- soundbar s kvalitním prostorovým zvukem a výkonem 360 W. Tento soundbar významně vylepší zvuk vaší televize a přinese vynikající zvukové zážitky jak při sledování filmů, tak při reprodukci hudby. HW-Q600B zvládne ozvučit střední a větší místnosti a ve výbavě má vše, co má moderní soundbar mít, tedy dostatečnou drátovou i bezdrátovou konektivitu, funkční mobilní aplikaci a systém pro správnou kalibraci zvukových parametrů dle nároků místnosti. Dálkový... Celý popis

Koupit za 7 406 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Samsung HW-Q600B (2022) je zvukový projektor- soundbar s kvalitním prostorovým zvukem a výkonem 360 W. Tento soundbar významně vylepší zvuk vaší televize a přinese vynikající zvukové zážitky jak při sledování filmů, tak při reprodukci hudby. HW-Q600B zvládne ozvučit střední a větší místnosti a ve výbavě má vše, co má moderní soundbar mít, tedy dostatečnou drátovou i bezdrátovou konektivitu, funkční mobilní aplikaci a systém pro správnou kalibraci zvukových parametrů dle nároků místnosti. Dálkový ovladač umožňuje jedním ovladačem Samsung ovládat televizor i soundbar.

Základní vlastnosti

- Soundbar s velmi pěkným vzhledem

- Celkem 9 vestavěných reproduktorů s možností nastavení konfigurace zvuku 3.1.2

- Bezdrátový aktivní subwoofer s reproduktorem o průměru 6,5" (17 cm)

- Celkový výkon 360 W

- Podpora posledních zvukových formátů, včetně Dolby Atmos

- HDMI vstup a výstup, podpora funkcí HDMI eARC, HDMI CEC

- Bluetooth 4.2, USB 2.0 výstup, dálkový ovladač, mobilní aplikace

- Podporované formáty prostorového zvuku: Dolby Atmos / Dolby MAT / Dolby Digital Plus / Dolby True HD, DTS:X, DTS 5.1

- Podporované formáty hudby:  AAC, MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC, AIFF

- Nástěnný držák v balení

- Černá barva

 

#showmore#

 

 Popis výrobku

 

-

Adaptivní zvuk

Zlepšete svůj herní zážitek
*Obrázky jsou simulované a slouží pouze k ilustračním účelům. Vzhled, design a specifikace grafického uživatelského rozhraní (Graphic User Interface, GUI), které nemají vliv na výkon výrobku, se mohou změnit bez předchozího upozornění. *Skutečný výrobek se může lišit od vyobrazení. Podívejte se prosím do naší produktové galerie. *Televizor se prodává samostatně.
 

 
 
4  hlavní funkce

Dolby Atmos/DTS:XDokonalý 3D zvuk ze všech směrů

Opravdový 3.1.2kanálový zvuk Vnímejte zvuk shora díky 2 kanálům směřujícím nahoru

Q-SymphonyTelevizor a soundbar v dokonalé harmonii

Adaptive SoundZvuk posílený umělou inteligencí je dokonalý bez ohl

Dokonalý 3D zvuk ze všech směrů
Dolby Atmos/DTS:XProzkoumejte hlubiny zvuku díky technologiím Dolby Atmos a DTS:X, které zvýrazňují audio, jež proudí nad vámi a kolem vás.*Dolby Atmos a DTS:X se týká všech soundbarů řady Q pro rok 2022. *Je vyžadován zdrojový obsah Dolby Atmos a DTS:X.
 

Zažijte strhující zvuk shora díky 2 kanálům směřujícím nahoru

Opravdový 3.1.2kanálový zvukDíky dvěma reproduktorům směřujícím nahoru a technologii Samsung Acoustic Beam získáte pohlcující zvuk nad hlavou, který vyvolává dojem pohybu a zajišťuje strhující zábavu. Skvěle se hodí k televizoru QLED a až vás obklopí kompletní zvukové prostředí se skutečným 3.1.2kanálovým zvukem přes Samsung Acoustic Beam, budete se cítit jako součást příběhu.
 

Soundbar řady Q a televizor – dokonalá harmonie
Q-SymphonySoundbar se synchronizuje s vaším televizorem Samsung a společně vytvářejí pohlcující zvuk. Spojuje a posiluje zvuk vycházející jak z reproduktorů soundbaru, tak televizoru, díky čemuž vám může dopřát úplně novou úroveň poslechu a akusticky vás vtáhne do děje. Obsah si užijete jako nikdy dříve.*Q-Symphony je kompatibilní s vybranými televizory Samsung. *Funkce nemusí být kompatibilní se všemi televizory Samsung. Zkontrolujte prosím specifikace produktu podle modelu televizoru. *Funkce vyžaduje připojení k televizoru přes HDMI nebo optický kabel.
 

Zvuk optimalizovaný pro každou scénu
Adaptivní zvukSoundbar Samsung analyzuje zvukový signál a automaticky poskytuje optimalizovaný zvuk na základě každé scény. Adaptivní zvuk vám umožní jasně slyšet hlasy i při nízké hlasitosti, takže uslyšíte i tiché rozhovory.
 

stop video

Kvalita zvuku

Vnímejte hloubku pohybujícího se zvuku
Samsung Acoustic Beam
Nenechte zvuk, aby se nepohnul z místa. Technologie Samsung Acoustic Beam nabízí zvuk nad hlavou, aby byl váš zvukový zážitek mimořádně silný . Je ideální na sledování filmů a hraní her – je to opravdový 3.1.2kanálový zvuk, který vás skutečně pohltí.

Vyvinuto odborníky na zvukové inovace
Samsung Audio Lab
Testovaný a vyladěný v kalifornské zvukové laboratoři, kde naši zvukoví inženýři světové úrovně využívají pokročilé akustické technologie a nejmodernější počítačové modelování, aby pro vás zajistili dokonale vyvážený zvuk, který zaplní celou místnost.

Další

ftd16_interactive multi feature-product detail-indicatorftd16_interactive multi feature-product detail-indicator

Použitelnost

Buďte součástí hry díky dynamickému zvuku
Herní režim Game Mode Pro
Připravte se na výkonný, pohlcující herní zážitek díky subwooferům, které umocňují scénu, a reproduktorům směřujícím nahoru, které poskytují neuvěřitelný prostorový zvuk. Soundbar se automaticky přepne do herního režimu, když do herního režimu přepnete televizor, abyste se mohli soustředit na hraní,*Automatické přepnutí do herního režimu Game Mode Pro funguje pouze v případě, že jsou k televizoru Samsung připojené herní konzole (přes Xbox One, PS4, Nintendo Switch) *Herní konzole se prodávají samostatně *Kompatibilní zařízení se mohou lišit.

 
A hand taps a smartphone with the Samsung music app on-screen on the soundbar and the soundbar instantly plays music, showing how easy it is to switch from smartphone to soundbar.

Přehrávejte pouhým klepnutím
Tap Sound
Ideální pro chvíle, kdy si chcete vychutnat hudbu na jiné úrovni. Při poslechu svých oblíbených skladeb v telefonu jednoduše klepněte na soundbar. Soundbar rozpozná zařízení, bez problémů se připojí a přehraje skladbu, kterou jste poslouchali – ovšem s neuvěřitelným zvukem soundbaru.*Funkce Tap Sound funguje přes Bluetooth a je kompatibilní s mobilními zařízeními Samsung s operačním systémem Android 8.1 a vyšším.

 

Kvalita zvuku bez jakýchkoli ztrát
HDMI eARC
HDMI eARC přenáší přes televizor do soundbaru kvalitní a bezeztrátové formáty 3D prostorového zvuku, jako je Dolby ATMOS, a to i z připojených herních konzolí a přehrávačů UBD .
 
 

ftd16_interactive multi feature-product detail-indicatorftd16_interactive multi feature-product detail-indicatorftd16_interactive multi feature-product detail-indicator

Souhra s QLED

Připojte se, poslouchejte, užívejte si
Připojení k televizoru přes Bluetooth®
Narušoval by kabel od soundbaru k televizoru váš interiér? Jednoduše použijte Bluetooth a připojte soundbar k televizoru Samsung bezdrátově.*Ověřte prosím, zda je váš televizor kompatibilní s technologií Bluetooth®.

 
A user controls both soundbar and TV functions with Samsung TV remote.

Jeden dálkový ovladač zvládne vše
Ovladač One Remote Control
Nepotřebujete několik dálkových ovladačů. Ovládejte klíčové funkce soundbaru, jako jsou napájení, hlasitost, a dokonce i zvukové efekty pomocí dálkového ovladače k Samsung TV – přímo z televizoru.*Funkce a design dálkového ovládání se mohou lišit v závislosti na modelu televizoru a na regionu. *Kompatibilní s vybranými televizory Samsung. Zkontrolujte prosím technické parametry televizoru Samsung.
 
 
 

Více zvuku bez drátů
Kompatibilní s bezdrátovým prostorovým zvukem
Sada bezdrátových zadních reproduktorů Wireless Rear Speaker Kit* vám umožní snadno rozšířit soundbar na systém prostorového zvuku a získat tak ještě lepší zážitek jako v kině. Spolu se soundbarem si můžete vychutnat zvuk Dolby Atmos na zcela nové úrovni.*Sada bezdrátových zadních reproduktorů Samsung Wireless Rear Speaker Kit se prodává samostatně. (SWA-9200S, SWA-9100S) **Modul bezdrátového přijímače vyžaduje ke své funkci napájecí kabel a reproduktorové kabely k připojení k zadním reproduktorům. (SWA-9100S) ***SWA-9200S vyžaduje k připojení k pravému zadnímu reproduktoru napájecí kabely a oba reproduktory jsou propojeny kabely.

 
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud