Samsung HW-Q800C

94 %
Stars
(9 hodnocení)

Samsung HW-Q800C Kvalitní audio do každé domácnosti se soundbarem Samsung HW-Q800C Samsung HW-Q800C, jednička v oboru prostorového zvuku  Proměňte svou domácnost v opravdový kinosál a přidejte ke svému televizoru výkonný bezdrátový soundbar Samsung HW-Q800C s prémiovým 5.1.2kanálovým ozvučením a podporou Dolby Atmos. Pomocí technologie SpaceFit Sound Pro se dokonale sladí s okolním prostorem a optimalizuje zvuková nastavení tak, aby audio zůstalo perfektně čisté a bez ozvěn. Přidejte Q-Symphony,... Celý popis

Koupit za 14 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Samsung HW-Q800C

Kvalitní audio do každé domácnosti se soundbarem Samsung HW-Q800C

Samsung HW-Q800C, jednička v oboru prostorového zvuku 

Proměňte svou domácnost v opravdový kinosál a přidejte ke svému televizoru výkonný bezdrátový soundbar Samsung HW-Q800C s prémiovým 5.1.2kanálovým ozvučením a podporou Dolby Atmos. Pomocí technologie SpaceFit Sound Pro se dokonale sladí s okolním prostorem a optimalizuje zvuková nastavení tak, aby audio zůstalo perfektně čisté a bez ozvěn. Přidejte Q-Symphony, automatické přepínání do Herního režimu nebo třeba ovladač One Remote a získáte perfektního společníka pro pohodové večery u filmů či her.

Zábava z každé strany

Rozlučte se s plechovým zvukem vycházejícím jen z jedné oblasti a nechte se pohltit nevídaným prostorovým ozvučením z horních i bočních reproduktorů. Pokročilá technologie 5.1.2kanálového systému šíří audio všemi směry s ohromující čistotou pro ještě lepší a silnější zážitek. Procítíte tak každou tóninu své oblíbené skladby, stejně jako filmové scény plné emocí, jelikož se celá místnost promění ve váš soukromý kinosál.

Soundbar Samsung HW-Q800C a TV v dokonalé harmonii

Lepší zvuk, větší zážitky! Experti ze společnosti Samsung vybavili soundbar Q800C technologií Q-Symphony, která vytváří pohlcující audio vycházející ze samotného soundbaru Samsung HW-Q800C a zároveň posiluje zvuk linoucí se z TV reproduktorů. Vychutnejte si zážitek jako z živého koncertu u vás doma, kdykoli se vám zachce.

Samsung HW-Q800C ví, kde je jeho místo

Žádná ozvěna, žádní sousedé stěžující si na otřásající se stěny v důsledku hlasitých basových tónů. Soundbar Q800C je vybaven důmyslnou technologií SpaceFit Sound Pro, která automaticky zaznamená rozložení okolního prostoru a optimalizuje zvuk tak, aby zůstalo jen čisté, pohlcující audio. 

Samsung HW-Q800C vytvoří perfektní pár

Dopřejte si profesionální ozvučení během poslechu hudby, hraní her či sledování oblíbených videí. Stačí na vašem smartphonu povolit NFC a přiblížit jej k soundbaru Samsung HW-Q800C. Obě zařízení se automaticky spárují, aniž by byla vyžadována jakákoliv složitá nastavení. 

Nová úroveň gamingu

Svým soupeřům nedáte šanci! Soundbar Q800C je vybavený  pokročilým herním režimem, který změní vaše dosavadní představy o gamingu. Zažijte strhující jízdu se subwoofery, které zajistí ještě intenzivnější zážitek ze hry, a reproduktory směřující zvukové vlny směrem nahoru pro dokonalý prostorový zvuk. Navíc není třeba nic složitě nastavovat – při spuštění vaší oblíbené hry se soundbar Samsung HW-Q800C automaticky přepne do Herního režimu, a vy se tak můžete soustředit pouze na váš cíl.

Vždy skvělý zvuk

Nedělejte kompromisy a dopřejte si perfektní ozvučení za jakýchkoli okolností. Připojte k vaší televizi herní konzoli, DVD přehrávač či jiné zařízení a nechte rozeznít křišťálově čisté a pohlcující tóny – díky rozhraní HDMI eARC je to hračka.

Hudební scéna se soundbarem Samsung HW-Q800C pod palcem

Obsluhujte televizní obsah i funkce soundbaru jediným ovladačem! Praktický One Remote vám umožní ovládat hlavní funkce soundbaru Samsung HW-Q800C, jako jsou zapnutí a vypnutí, úprava hlasitosti nebo využití zvukových efektů přímo prostřednictvím vaší TV.

 

 

 

Technické parametry

Počet repro
5.1.2

Systém repro
Jiný

Výkon (RMS)
360 W

Bluetooth
Ano

Dolby True HD
Ano

WiFi
INTEGROVANÁ

Počet HDMI
1

Výška (hlavní jednotky)
27,2 cm

Šířka (hlavní jednotky)
57,6 cm

Hloubka (hlavní jednotky)
118,2 cm

Barva
ČERNÁ

Hmotnost (hlavní jednotky)
14,9 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Samsung
Celkový výkon RMS 360 W
Se subwooferem ano
Bluetooth ano
Wi-Fi ano
Podpora NFC ano
Systém reproduktorů 5.1
FM tuner ne
Přehrávání MP3 ano
HDMI ano
Optický vstup ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud