Samsung HW-Q990C

98 %
Stars
(6 hodnocení)

Nekonečné audio díky opravdovému 11.1.4kanálovému zvuku   #showmore#   První vestavěné bezdrátové připojení Samsung Smart TV k soundbaru Dolby Atmos na světě Wireless Dolby Atmos Zvukové formáty Dolby Atmos vyladěné podle zařízení jsou nyní poprvé bezdrátově začleněné do zařízení Samsung Soundbar. Zažijte úchvatné audio vytvořené dokonalým 3D zvukem z obsahu Dolby Atmos a soundbarem Samsung – to vše bez jakýchkoli kabelů. Nepřekonatelný prostorový zvuk, který vás obklopí Opravdový 11.1.4kanálový... Celý popis

Koupit za 25 007 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nekonečné audio díky opravdovému 11.1.4kanálovému zvuku

 

#showmore#

 

První vestavěné bezdrátové připojení Samsung Smart TV k soundbaru Dolby Atmos na světě

Wireless Dolby Atmos

Zvukové formáty Dolby Atmos vyladěné podle zařízení jsou nyní poprvé bezdrátově začleněné do zařízení Samsung Soundbar. Zažijte úchvatné audio vytvořené dokonalým 3D zvukem z obsahu Dolby Atmos a soundbarem Samsung – to vše bez jakýchkoli kabelů.

Nepřekonatelný prostorový zvuk, který vás obklopí

Opravdový 11.1.4kanálový zvuk

Díky 11 předním a prostorovým kanálům, 1 kanálu subwooferu a 4 kanálům s výstupem směrovaným nahoru získáte skutečný 11.1.4kanálový zvuk. Tento prostorový zvuk byl navržený a vyladěný laboratoří Samsung Audio Lab a je tvořený vyhrazenými kanály po stranách a v rozích. Vyvolá ve vás pocit, že jste součástí příběhu.

 

Soundbar řady Q a televizor – dokonalá harmonie

Q-Symphony

Tento soundbar se synchronizuje s televizorem Samsung a společně vytvářejí pohlcující zvuk. Kombinuje a vylepšuje audio prostřednictvím předních, bočních a nahoru směřujících reproduktorů soundbaru i reproduktorů televizoru, díky čemuž získáte novou úroveň akustického pohlcení. Budete si moci vychutnat obsah jako nikdy předtím.

*Q-Symphony je kompatibilní s vybranými televizory Samsung. *Funkce nemusí být kompatibilní se všemi televizory Samsung. Zkontrolujte prosím specifikace produktu podle modelu televizoru. *Funkce vyžaduje připojení k televizoru přes HDMI, optický kabel nebo Wi-Fi.

 

Dokonale zkalibrovaný zvuk pro váš prostor

SpaceFit Sound+

Funkce SpaceFit Sound+ spojuje zvýšenou čistotu a pohlcující zvuk funkce SpaceFit Sound s optimalizovanými basy subwooferu Auto EQ. Ohromující zvuk vyladěný pro váš prostor.

 

 

SpaceFit Sound
Funkce SpaceFit Sound nabízí čistý a pohlcující zvuk díky tomu, že optimalizuje zvuk, aby odpovídal vašemu prostoru. Soundbar dokonce dokáže sám, automaticky analyzovat místnost a kalibrovat zvukové pole tak, aby dokonale vyhovovalo vašemu prostředí.

Auto EQ
Dodávaný subwoofer se automaticky kalibruje tak, aby poskytl jakémukoli prostoru silné basy.

 

Kvalita zvuku

 

Zvuk, který vás přenese na scénu

Včetně zadních reproduktorů s výstupem nahoru

Dodávané 4.0.2kanálové bezdrátové zadní reproduktory Samsung směrované nahoru a do stran odrážejí zvuk od stropu a zajišťují tak úchvatné audio nad hlavou. Mějte zážitek jako z kina přímo u sebe doma.

*Sada bezdrátových zadních reproduktorů Samsung Wireless Rear Speaker Kit je součástí dodávky.

Vyvinuto odborníky na zvukové inovace

Samsung Audio Lab

Testováno a vyladěno v kalifornské zvukové laboratoři, kde naši špičkoví zvukoví inženýři používají pokročilé akustické technologie, aby vám poskytli dokonale vyvážený zvuk, který zaplní celou místnost.

 

 

Použitelnost

 

Streamujte hudbu, kterou máte rádi, a ovládejte ji hlasem

Hlasový asistent a streamovací služby

Ovládejte svůj soundbar tak, jak chcete: Díky integrované asistentce Alexa můžete snadno najít, co hledáte, a to i bez použití rukou. Nebo streamujte hudbu přímo z mobilních zařízení. Stačí na zařízení Apple klepnout na ikonu AirPlay.

*Amazon, Alexa a všechna související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc., nebo jejích přidružených společností. *Apple, AirPlay, iPhone, iPad a Mac jsou ochranné známky společnosti Apple Inc. registrované v USA a dalších zemích. *Tento soundbar Samsung podporuje AirPlay 2 a vyžaduje systém iOS 11.4 nebo novější. *Dostupnost této služby se může lišit v závislosti na regionu / poskytovateli služeb / jazyku.

Zvuk optimalizovaný pro každou scénu

Adaptivní zvuk

Soundbar Samsung analyzuje zvukový signál a automaticky poskytuje optimalizovaný zvuk na základě každé scény. Adaptivní zvuk vám umožní jasně slyšet hlasy i při nízké hlasitosti, takže uslyšíte i tiché rozhovory.

 

 

Zachyťte každé slovo bez jakéhokoli vyrušení

Active Voice Amplifier (AVA)

Konverzace na obrazovce uslyšíte zřetelně i přes hluk. Funkce aktivní zesílení hlasu (Active Voice Amplifier) izoluje a zvýrazňuje dialogy ve vašich oblíbených pořadech a filmech. Soundbar zachycuje a zvyšuje hlasy, takže se můžete jednoduše posadit a sledovat děj.

 

Kvalita zvuku bez jakýchkoli ztrát

HDMI eARC

HDMI eARC přenáší přes televizor do soundbaru kvalitní a bezeztrátové formáty 3D prostorového zvuku, jako je Dolby ATMOS, a to i z připojených herních konzolí a přehrávačů UBD .

 

 

Použitelnost

 

Jeden dálkový ovladač zvládne vše

One Remote Control

Už nepotřebujete několik dálkových ovladačů. Ovládejte klíčové funkce soundbaru, jako jsou zapnutí/vypnutí, změna hlasitosti, a dokonce i zvukové efekty pomocí dálkového ovladače k televizoru Samsung – přímo z televizoru.

*Funkce a design dálkového ovládání se mohou lišit v závislosti na modelu televizoru a regionu *Kompatibilní s vybranými televizory Samsung. Zkontrolujte prosím specifikaci televizoru Samsung.

 

Připojte se, poslouchejte, užívejte si

Bezdrátové připojení k televizoru

Synchronizujte svůj soundbar s televizorem bez jakýchkoli kabelů nebo zapojování. Vyberte si Wi-Fi nebo Bluetooth a připojte se v několika málo krocích, abyste si čas strávený u televize mohli ještě více zpříjemnit filmovým zvukem ze soundbaru.

*Ověřte prosím, zda je váš televizor kompatibilní s Wi-Fi / Bluetooth®.

 

 

technické parametry

Vlastnost
Hodnota

Výkon (RMS)
656 W

Bluetooth
Ano

DTS HD
Ano

Dolby True HD
Ano

WiFi
INTEGROVANÁ

Počet HDMI
2
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Samsung
Celkový výkon RMS 656 W
Se subwooferem ano
Bluetooth ano
Wi-Fi ano
Podpora NFC ano
Systém reproduktorů 11.1.4
Přehrávání MP3 ano
HDMI ano
Optický vstup ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud