Sony WF-C500

88 %
Stars
(9 hodnocení)

Stylová bezdrátová sluchátka: SONY WF-C500 Objevte tato bezdrátová sluchátka do uší s technologií DSEE (Sound Enhance) a dlouhou výdrží baterie. To vše se nachází ve stylovém elegantním provedení, které vám po celý den zajistí špičkový zvuk s prokreslenými středy, výškami i basy. - Technologie DSEE pro zlepšení kvality komprimovaných nahrávek - S podporou Bluetooth 5.0 technologie - Stylový design - Baterie s vysokou kapacitou pro přibližně 10hodinové přehrávání (podporují nabíjení v pouzdru)... Celý popis

Koupit za 1 450 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Stylová bezdrátová sluchátka: SONY WF-C500
Objevte tato bezdrátová sluchátka do uší s technologií DSEE (Sound Enhance) a dlouhou výdrží baterie. To vše se nachází ve stylovém elegantním provedení, které vám po celý den zajistí špičkový zvuk s prokreslenými středy, výškami i basy.

- Technologie DSEE pro zlepšení kvality komprimovaných nahrávek
- S podporou Bluetooth 5.0 technologie
- Stylový design
- Baterie s vysokou kapacitou pro přibližně 10hodinové přehrávání (podporují nabíjení v pouzdru)

S technologií DSEE
DSEE, což je zkratka pro Digital Sound Enhancement Engine, je technologie vyvinutá společností Sony, která zlepšuje kvalitu zvuku komprimovaných zvukových souborů tím, že obnovuje zvuk vysokého rozsahu odstraněný procesem komprese.

Nastavení DSEE (Sound Enhance) nemá vliv na videa a FM programy.

Funkce DSEE (Sound Enhance) není účinná u skladeb s formátem souboru, který není komprimován, nebo u skladeb s vysokým datovým tokem bez ztráty vysokých tónů. V případě skladeb s velmi nízkou přenosovou rychlostí nebude funkce DSEE (Sound Enhance) účinná. Aktivací funkce DSEE (Sound Enhance) můžete slyšet bohatý a přirozený zvuk, který je téměř stejný jako původní zdroj.

Voděodolné provedení
Tyto špunty se nemusíte obávat nosit ani za zhoršených kliamtických podmínek, například za mírného deště, nebo sněžení. Jejich elektronika je totiž před účinky nepříznivého počasí (ale také třeba potu) dobře chráněna v odolném pouzdru, které splňuje certifikaci IPX4.

Bezdrátová svoboda díky Bluetooth
Bezdrátová technologie Bluetooth odstraňuje nutnost kabelového připojení a složitých postupů nastavení. Sluchátka podporují Bluetooth ve verzi 5.0 s audio formáty SBC a AAC.

Díky přenosovému protokolu A2DP si můžete být jisti, že si vždy vychutnáte úžasný zvuk. Podporován je kmitočtový rozsah 20 - 20 000 Hz (44.1 kHz sampling).

Elegantní design a pohodlí při dlouhém poslechu
Sluchátka se vyznačují jednoduchým, elegantním a sofistikovaným designem. Jejich ergonomické provedení poskytuje dlouhotrvající pocit pohodlí při nošení. Skvěle se hodí pro chvíle, kdy chcete svá oblíbená alba poslouchat pořád dokola.
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Doba přehrávání 10 hodin
Účel sportovní
Aktivní potlačení okolního hluku ano
Kmitočet max 20000 Hz
Kmitočet min 20 Hz
Výrobce Sony
Konstrukce do uší
Konektor USB-C
Typ sluchátek špunty
Sluchátka s mikrofonem ano
Velikost měniče 5.8 mm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty