- Provedení sluchátek: s obroučkou přes hlavu - Typ sluchátek: okolo ucha (circumaural) - Typ přenosu: bezdrátový (Bluetooth); kabelový - Typ připojení: bluetooth; jack 3.5mm - Typ nabíjení: USB-C - Ovládání hlasitosti : na sluchátkách - Mikrofon: ANO - Přijmutí hovoru: ANO - Délka přívodního kabelu (m): 1.2 - Vhodné pro sport: NE - ANC (Potlačení okolního ruchu): ANO - Kmitočtový rozsah od (Hz): 7 - Kmitočtový rozsah do (Hz): 20000 - Impedance (ohm): 72 - True wireless: NE - Výdrž... Celý popis
Koupit za 2 999 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
83 %
Sluchátka SONY WH CH720N
Doprava:
zdarma
2 999 Kč
Koupit za 2 999 Kč
95 %
Sony Noise Cancelling WH-CH720N modrá
Doprava:
zdarma
Skladem
2 649 Kč
Koupit za 2 649 Kč
87 %
Sony Noise Cancelling WH-CH720N, modrá
Doprava:
108 Kč
Skladem
2 427 Kč
Koupit za 2 427 Kč
99 %
Sony Noise Cancelling WH-CH720N, modrá, WHCH720NL.CE7
Doprava:
51 Kč
Skladem
2 427 Kč
Koupit za 2 427 Kč
91 %
Sony Noise Cancelling WH-CH720N, modrá WHCH720NL.CE7
Doprava:
45 Kč
Skladem
2 317 Kč
Koupit za 2 317 Kč
Popis
- Provedení sluchátek: s obroučkou přes hlavu
- Typ sluchátek: okolo ucha (circumaural)
- Typ přenosu: bezdrátový (Bluetooth); kabelový
- Typ připojení: bluetooth; jack 3.5mm
- Typ nabíjení: USB-C
- Ovládání hlasitosti : na sluchátkách
- Mikrofon: ANO
- Přijmutí hovoru: ANO
- Délka přívodního kabelu (m): 1.2
- Vhodné pro sport: NE
- ANC (Potlačení okolního ruchu): ANO
- Kmitočtový rozsah od (Hz): 7
- Kmitočtový rozsah do (Hz): 20000
- Impedance (ohm): 72
- True wireless: NE
- Výdrž sluchátek (hod.): 35
- Akustický systém: uzavřený
- Měření tepu: NE
- Barva: černá
- Provedení výrobku: černá barva
Dokonalý zvuk bez vyrušování
Bezdrátová sluchátka WH-CH710N s technologií pro potlačení okolního hluku nabízí zcela kdekoli intenzívní poslech bez vyrušování. Díky funkci potlačení okolního hluku s technologií duálního snímače hluku a zvukovému režimu okolního prostředí máte kontrolu nad tím, co slyšíte – a 35 hodin bezdrátového přehrávání vám umožní poslouchat hudbu celý den.
Sluchátka, se kterými zapomenete na svět okolo
Nezáleží na tom, jestli jste v letadle nebo na cestě do práce, automatická funkce potlačení okolního hluku s umělou inteligenci (AINC) nepřetržitě analyzuje zvukové složky okolního prostředí a automaticky vybírá ten nejefektivnější filtr pro potlačení okolního hluku v daném prostředí.
Kontrolujte poslech díky technologii duálního snímače hluku
Dva mikrofony nasměrované dopředu a dozadu umožňují sluchátkům WH-CH710N zachytit více zvuků z okolí než kdykoli předtím. Takže ať už se zkoušíte izolovat hluk městské dopravy, nebo klábosení v kanceláři, budete se moci zcela ponořit do poslechu čehokoli.
Nastavte si zvuk podle sebe
Režim okolního zvuku vám umožňuje mít úplnou kontrolu nad tím, co slyšíte. Po zapnutí můžete poslouchat hudbu, ale přitom nepřeslechnete zvuky dopravních prostředků, hlášení ani jiné důležité okolní zvuky.
Celodenní poslech a funkce rychlého nabíjení
Vestavěná lithium-iontová baterie přináší možnost poslechu po dobu až 35 hodin na jedno nabití. 10 minut rychlého nabíjení vám navíc zajistí 60 minut přehrávání.
Díky 30mm měničům vám neunikne ani takt
Nové 30mm měniče umožňují dosáhnout čistého zvuku i v lehkých a pohodlných sluchátkách. Jsou ideální pro reprodukci spektra frekvencí, od dunivých basů až po vysoké vokály.
Asistent pro hands-free
Jedním stisknutím tlačítka se připojíte k hlasovému ovládání vašeho smartphonu, se kterým můžete ovládat navigaci, pouštět hudbu a komunikovat s kontakty
Telefonování v režimu handsfree s čistším zvukem
Díky možnosti telefonování v režimu handsfree konverzace volně plyne. Nechte svůj telefon tam, kde je, a mluvte. Sluchátka WH-CH710N vám zajistí kvalitnější a čistší přenos hlasu pro člověka na druhém konci.
NFC™ jedním dotykem pro okamžitý poslech
Pomocí technologie NFC™ (Near Field Communication) můžete začít streamovat hudbu jedním dotykem. Pro rychlé a snadné připojení se stačí dotknout značky N na vybraném zařízení podporujícím technologii NFC™.
Kvalitní streamování s technologií Bluetooth®
Nemáte technologii NFC™? Nevadí. Zapněte technologii Bluetooth® a své zařízení připojte ručně v nabídce nastavení zařízení.
Technické specifikace:
- Připojení přes Bluetooth včetně rychlého spárování díky NFC.
- Bluetooth verze 5.0.
- Podpora formatu AAC a SBC, profilů A2DP, AVRCP, HFP, HSP.
- Dostah cca 10 metrů.
- Frekvenční odezva 7-20 000 Hz,
- Impedance 72 ohmů přes kabel se zapnutými sluchátky a 33 ohmů s vypnutými sluchátky.
- Aktivní odstranění okolního hluku (funkce AINC - automatic intelligent noise cancellation).
- Možnost využití hlasového asistenta.
- Funkce Multi-Device connection pro přípojení k více zařízením.
- Podpora Audio kodeků SBC, AAC.
- Výdrž na baterii až 35 hodin na jedno nabití, stand by režim až 200 hodin.
- Nabíjení přes USB-C, funkce Quick charge (10 min. nabíjení zajistí až 60 minut přehrání).
- Možnost připojení externího audio kabelu.
- Lze použít i jako hands-free - sluchátka vybavena vícesměrovým mikrofonem.
- Ovládací tlačítka pro spuštění, ovládání AINC a Ambient mode, přehrávání hudby a ovládání hlasitosti.
- Měkké a pohodlné náušníky a hlavový most pro dlouhodobé nošení.
- Ergonomický a moderní design.
- Váha 250 g.
- Nabíjecí a audio jack-jack kabel je součástí balení.
- Audio kabel o délce 1,2 m, zakončený L konektorem.
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.223
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):
Rozměry balení:
- Hmotnost (kg): 0.452
- Výška (cm): 5.20
- Šířka (cm): 19.70
- Hloubka (cm): 22.30
- EAN: 4548736107670
- Záruční doba: 24 měsíců
- Typ sluchátek: okolo ucha (circumaural)
- Typ přenosu: bezdrátový (Bluetooth); kabelový
- Typ připojení: bluetooth; jack 3.5mm
- Typ nabíjení: USB-C
- Ovládání hlasitosti : na sluchátkách
- Mikrofon: ANO
- Přijmutí hovoru: ANO
- Délka přívodního kabelu (m): 1.2
- Vhodné pro sport: NE
- ANC (Potlačení okolního ruchu): ANO
- Kmitočtový rozsah od (Hz): 7
- Kmitočtový rozsah do (Hz): 20000
- Impedance (ohm): 72
- True wireless: NE
- Výdrž sluchátek (hod.): 35
- Akustický systém: uzavřený
- Měření tepu: NE
- Barva: černá
- Provedení výrobku: černá barva
Dokonalý zvuk bez vyrušování
Bezdrátová sluchátka WH-CH710N s technologií pro potlačení okolního hluku nabízí zcela kdekoli intenzívní poslech bez vyrušování. Díky funkci potlačení okolního hluku s technologií duálního snímače hluku a zvukovému režimu okolního prostředí máte kontrolu nad tím, co slyšíte – a 35 hodin bezdrátového přehrávání vám umožní poslouchat hudbu celý den.
Sluchátka, se kterými zapomenete na svět okolo
Nezáleží na tom, jestli jste v letadle nebo na cestě do práce, automatická funkce potlačení okolního hluku s umělou inteligenci (AINC) nepřetržitě analyzuje zvukové složky okolního prostředí a automaticky vybírá ten nejefektivnější filtr pro potlačení okolního hluku v daném prostředí.
Kontrolujte poslech díky technologii duálního snímače hluku
Dva mikrofony nasměrované dopředu a dozadu umožňují sluchátkům WH-CH710N zachytit více zvuků z okolí než kdykoli předtím. Takže ať už se zkoušíte izolovat hluk městské dopravy, nebo klábosení v kanceláři, budete se moci zcela ponořit do poslechu čehokoli.
Nastavte si zvuk podle sebe
Režim okolního zvuku vám umožňuje mít úplnou kontrolu nad tím, co slyšíte. Po zapnutí můžete poslouchat hudbu, ale přitom nepřeslechnete zvuky dopravních prostředků, hlášení ani jiné důležité okolní zvuky.
Celodenní poslech a funkce rychlého nabíjení
Vestavěná lithium-iontová baterie přináší možnost poslechu po dobu až 35 hodin na jedno nabití. 10 minut rychlého nabíjení vám navíc zajistí 60 minut přehrávání.
Díky 30mm měničům vám neunikne ani takt
Nové 30mm měniče umožňují dosáhnout čistého zvuku i v lehkých a pohodlných sluchátkách. Jsou ideální pro reprodukci spektra frekvencí, od dunivých basů až po vysoké vokály.
Asistent pro hands-free
Jedním stisknutím tlačítka se připojíte k hlasovému ovládání vašeho smartphonu, se kterým můžete ovládat navigaci, pouštět hudbu a komunikovat s kontakty
Telefonování v režimu handsfree s čistším zvukem
Díky možnosti telefonování v režimu handsfree konverzace volně plyne. Nechte svůj telefon tam, kde je, a mluvte. Sluchátka WH-CH710N vám zajistí kvalitnější a čistší přenos hlasu pro člověka na druhém konci.
NFC™ jedním dotykem pro okamžitý poslech
Pomocí technologie NFC™ (Near Field Communication) můžete začít streamovat hudbu jedním dotykem. Pro rychlé a snadné připojení se stačí dotknout značky N na vybraném zařízení podporujícím technologii NFC™.
Kvalitní streamování s technologií Bluetooth®
Nemáte technologii NFC™? Nevadí. Zapněte technologii Bluetooth® a své zařízení připojte ručně v nabídce nastavení zařízení.
Technické specifikace:
- Připojení přes Bluetooth včetně rychlého spárování díky NFC.
- Bluetooth verze 5.0.
- Podpora formatu AAC a SBC, profilů A2DP, AVRCP, HFP, HSP.
- Dostah cca 10 metrů.
- Frekvenční odezva 7-20 000 Hz,
- Impedance 72 ohmů přes kabel se zapnutými sluchátky a 33 ohmů s vypnutými sluchátky.
- Aktivní odstranění okolního hluku (funkce AINC - automatic intelligent noise cancellation).
- Možnost využití hlasového asistenta.
- Funkce Multi-Device connection pro přípojení k více zařízením.
- Podpora Audio kodeků SBC, AAC.
- Výdrž na baterii až 35 hodin na jedno nabití, stand by režim až 200 hodin.
- Nabíjení přes USB-C, funkce Quick charge (10 min. nabíjení zajistí až 60 minut přehrání).
- Možnost připojení externího audio kabelu.
- Lze použít i jako hands-free - sluchátka vybavena vícesměrovým mikrofonem.
- Ovládací tlačítka pro spuštění, ovládání AINC a Ambient mode, přehrávání hudby a ovládání hlasitosti.
- Měkké a pohodlné náušníky a hlavový most pro dlouhodobé nošení.
- Ergonomický a moderní design.
- Váha 250 g.
- Nabíjecí a audio jack-jack kabel je součástí balení.
- Audio kabel o délce 1,2 m, zakončený L konektorem.
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.223
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):
Rozměry balení:
- Hmotnost (kg): 0.452
- Výška (cm): 5.20
- Šířka (cm): 19.70
- Hloubka (cm): 22.30
- EAN: 4548736107670
- Záruční doba: 24 měsíců
Parametry
| Přenos zvuku | bezdrátová i kabelová |
| Hmotnost | 223 g |
| Typ kabelového připojení | s 3,5mm jackem |
| Vedení kabelu | s jednostranným vedením kabelu |
| Typ bezdrátového připojení | Bluetooth |
| Frekvence do | 20000 Hz |
| Frekvence od | 7 Hz |
| Citlivost sluchátek | 100 dB/mW |
| Impedance sluchátek | 31 Ohm |
| Velikost měniče | 30 mm |
| Typ měniče | s dynamickým měničem |
| Délka přívodního kabelu | 120 cm |
| Konstrukce sluchátek | uzavřená |
| Typ sluchátek | na uši |
| Počet sluchátek | stereo (2) |
| S odnímatelným kabelem | ano |
| Přes hlavu (náhlavní) | ano |
| Výrobce | Sony |
| Účel | univerzální |
| Modelová řada | SonyWH |
| S ovládáním hlasitosti | ano |
| S mikrofonem | ano |
| Konstrukce mikrofonu | s integrovaným mikrofonem |
| Výdrž baterie (sluchátka) | 35 h |
| Typ nabíjení | s nabíjením přes USB-C |
| Doba nabíjení | 3.5 h |
| Motiv | elegantní |
| S vibracemi | ne |
| S rádiem | ne |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Vodotěsná | ne |
| S MP3 přehrávačem | ne |
| S Bluetooth | ano |
| Dosah bezdrátového signálu | 10 m |
| Verze Bluetooth | s Bluetooth 5.2 |
| True Wireless | ne |
| Pro nedoslýchavé (AR-TV) | ne |
| Aktivní potlačení okolního hluku | ano |
| Zvukový charakter | s vyváženým zvukem |
| S Ambient sound | ano |
| Potlačení hluku | s aktivním potlačením hluku (ANC) |
| S AAC kodekem | ano |
| S SBC kodekem | ano |
| S A2DP kodekem | ano |
| S HFP kodekem | ano |
| S HSP kodekem | ano |
| S AVRCP kodekem | ano |
| S přijímáním hovorů | ano |
| Na hovory | ano |
| Kvalita hovoru | se základním mikrofonem |
| Na telefonování | ano |
| S USB kabelem v balení | ano |
| Sportovní | ne |
| Na poslech hudby | ano |
| Komfort při nošení | pro celodní nošení |