TP-Link Archer AX10

92 %
Stars
(24 hodnocení)

Archer AX10 New AX1500 Wi-Fi 6 Router Technologie Wi-Fi 6—Archer AX10 je vybaven nejnovější bezdrátovou technologií Wi-Fi 6, která přináší vyšší rychlost, větší kapacitu a snížené přetížení sítě. Rychlosti příští generace až 1,5 Gb/s—Dvoupásmový router Archer AX10 dosahuje ještě vyšší rychlosti, až 1,5 Gb/s (1201 Mb/s v pásmu 5 GHz a 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz).† Připojte desítky zařízení—Více připojení současně a snížená latence s technologií OFDMA a MU-MIMO. Tříjádrový procesor—Okamžitá reakce... Celý popis

Koupit za 1 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Archer AX10 New

AX1500 Wi-Fi 6 Router

Technologie Wi-Fi 6—Archer AX10 je vybaven nejnovější bezdrátovou technologií Wi-Fi 6, která přináší vyšší rychlost, větší kapacitu a snížené přetížení sítě.
Rychlosti příští generace až 1,5 Gb/s—Dvoupásmový router Archer AX10 dosahuje ještě vyšší rychlosti, až 1,5 Gb/s (1201 Mb/s v pásmu 5 GHz a 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz).†
Připojte desítky zařízení—Více připojení současně a snížená latence s technologií OFDMA a MU-MIMO.
Tříjádrový procesor—Okamžitá reakce na veškerou síťovou aktivitu pomocí tříjádrového procesoru s frekvencí 1,5 GHz.
Širší pokrytí—4 Antény a technologie Beamforming (tvarování paprsků) zaměřují signál na jednotlivé klienty pro širší pokrytí.†
Plně gigabitové porty—Využijte všech výhod širokopásmových rychlostí až do 1 Gb/s.
Snadné nastavení—Pomocí mobilní aplikace Tether v češtině dokončete aktualizaci vaší sítě během několika minut.
Kompatibilní s Alexa – Ovládejte svůj router hlasovými příkazy a udělejte si svůj život chytřejším a snadnějším spolu s Amazon Alexa.

Tříjádrový procesor s podporou Wi-Fi 6. Stabilní výkon nejnovější generace
Archer AX10 AX1500 Wi-Fi 6 Router
Pokročilé, revoluční Wi-Fi 6
Wi-Fi 6 přináší obrovské zvýšení rychlosti a celkové kapacity připojených zařízení. Využijte nejnovější technologii Wi-Fi, vymažte všechny nepříjemné pocity a zpomalte, užijte si síť budoucnosti, která se načítá rychleji a nabízí více připojení.

Zjistěte více o Wi-Fi 6 >

Rychlost nad gigabit
Nejnovější 1024-QAM a vyšší přenosová rychlost kombinují zvýšení rychlosti pro novější zařízení na gigabitovou úroveň. Připojte se k 1Gb/s síti Wi-Fi s telefonem nebo notebookem a užívejte si rychlosti srovnatelné s připojením ethernetového kabelu. †

Archer AX10 Wi-Fi 6 (11ax) 5 GHz 2×2

1201 Mbps

GbE Solution

1000 Mbps

2×2 Wi-Fi 5 (11ac) Solution

867 Mbps

1×1 Wi-Fi 5 (11ac) Solution

433 Mbps
Připojte desítky zařízení
Přidejte další Wi-Fi zařízení bez oslabení výkonu. OFDMA umožňuje používat jedno pásmo více zařízením současně, takže vaše Wi-Fi může podporovat více zařízení ve srovnání se stejnou rychlostí u routeru s Wi-Fi 5.‡

OFDM bez připojeného zařízení OFDMA* Celková propustnost
Méně prodlev, více zábavy
Wi-Fi 6 efektivně přenáší data, umožňuje sdílet jedno vysílání a snížit latenci datovým paketům pro různé aplikace. Užijte si bezchybné video a audio chaty, lepší herní rychlosti a okamžité načítání videa na různých zařízeních - to vše současně.

4K StreamingFPS Online GamingLive Video Chat
Tříjádrový procesor
Okamžitá reakce na každé kliknutí
Tříjádrový procesor s frekvencí 1,5 GHz poskytuje ohromný výkon při řešení obrovského množství přenosu dat a minimalizuje latenci v síti. Užijte si okamžitou odezvu, když kliknete na tlačítko Přehrát pro online přehrávání a získejte lepší kvalitu pro online video chatování.

Tradiční 2×2 AC Router

0.9 GHz

Jednojádrový procesor

Archer AX10

1.5 GHz

Tříjádrový procesor

Zvýšené pokrytí Wi-Fi
Technologie Beamforming a 4 antény s vysokým ziskem se spojí a vytvoří silný a spolehlivý Wi-Fi signál v celé domácnosti, poskytují hladké a stabilní připojení pro každé zařízení.

Gigabitový širokopásmový přístup k internetu
Všechny porty Gigabit Ethernet umožňují plně využívat výhody širokopásmové rychlosti až do 1 Gb/s. Připojte své počítače, chytré televizory a herní konzole k jednomu ze čtyř portů Gigabit Ethernet LAN portů pro rychlé a spolehlivé kabelové připojení.1000 Mbps

Internet Access§

Snadné nastavení a použití
Ať už dáváte přednost intuitivní mobilní aplikaci Tether nebo výkonnému webovému rozhraní, Archer AX10 můžete nastavit během několika minut. Aplikace Tether vám umožňuje spravovat nastavení sítě v češtině a z jakéhokoli zařízení Android nebo iOS.

Zjistit více o Tether aplikaci >

Připraveno pro inteligentní dům dneška i zítřka
S rostoucím počtem zařízení v dnešním domě si každý zaslouží chytřejší a snadnější způsob, jak propojit navzájem všechny své produkty. Využijte Amazon Alexa k ovládání všeho pomocí hlasových příkazů a užívejte si opravdu inteligentního života.

Learn about Alexa integration >>

Learn about our custom Alexa skills >>

“Alexa, tell TP-Link to prioritize my phone’s Wi-Fi connection”

Rodičovská kontrola
Blokujte nevhodný obsah a omezte čas strávený online

Služba VPN
Bezpečně se dostanete k souborům doma, ať jste kdekoli, se zabezpečeným VPN připojením

Kvalita služeb
V případě potřeby zvolte prioritu zařízení a aplikace pro rychlejší výkon

*Maximální rychlosti bezdrátového signálu jsou fyzické rychlosti odvozené ze specifikací normy IEEE Standard 802.11. Skutečná propustnost bezdrátových dat, bezdrátové pokrytí a množství připojených zařízení nejsou zaručeny a budou se lišit v důsledku podmínek sítě, omezení klientů a faktorů prostředí, včetně stavebních materiálů, překážek, objemu a hustoty provozu a umístění klienta.

* Použití standardu 802.11ax (Wi-Fi 6) a funkcí včetně OFDMA, 1024-QAM a BSS Color vyžaduje, aby klienti tyto funkce také podporovali.
Zobrazit více

Články odjinud