TP-Link Deco M9 Plus, 2ks

98 %
Stars
(2 hodnocení)

Deco je nejjednodušší cesta, jak zaručit, aby Wi-Fi signál byl silný v každém koutku vašeho domu s plochou až 600 m2. Užijte si rychlé a bezpečné Wi-Fi pokrytí ve třech pásmech bez ohledu na to, kolik zařízení máte. Deco M9 Plus slouží i jako propojovací a řídicí hub pro všechna zařízení, která využívá vaše chytrá domácnost, jiný hub již není potřeba. Více než vyhrazená bezdrátová připojení Tři oddělená Wi-Fi pásma poskytují super rychlé a stabilní připojení všem zařízením v jakékoli místnosti... Celý popis

Koupit za 5 127 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Deco je nejjednodušší cesta, jak zaručit, aby Wi-Fi signál byl silný v každém koutku vašeho domu s plochou až 600 m2. Užijte si rychlé a bezpečné Wi-Fi pokrytí ve třech pásmech bez ohledu na to, kolik zařízení máte. Deco M9 Plus slouží i jako propojovací a řídicí hub pro všechna zařízení, která využívá vaše chytrá domácnost, jiný hub již není potřeba.

Více než vyhrazená bezdrátová připojení

Tři oddělená Wi-Fi pásma poskytují super rychlé a stabilní připojení všem zařízením v jakékoli místnosti vašeho domu. Šířku pásem navíc neubírají bezdrátová spojení mezi jednotlivými jednotkami Deco, protože jsou speciálně naladěna. U systému s AC220 Wi-Fi můžete na zadrhávání a zpožďování zapomenout. Deco M9 Plus používá pro bezdrátový provoz nejen pásmo 5G_1 (867 Mb/s), ale také pásmo 5G_2 (867 Mb/s), a k tomu ještě pásmo 2,4 GHz (400 Mb/s), aby ve chvíli, kdy je provoz v síti značný, bylo možné stále poskytovat rychlost více než 1000 Mb/s, která je ideální pro gigabitová zařízení připojovaná kabelem.

Již žádné mrtvé zóny

Systém pokrytí celého domu Wi-Fi signálem umožňuje eliminovat místa se slabým signálem. Už nebudete muset pobíhat a hledat místo, kde bude signál stabilní.

Konec čekání

Unavuje vás nekonečně dlouhé načítání čehokoli? V našich domovech se stále zvětšují počty elektrických „hraček“, které hladově hltají šířku pásma, takže potřebujete síť, jež tyto nároky zvládne. A protože Deco používá bezdrátovou technologii 802.11ac, která je třikrát rychlejší než u routerů předchozí generace, dokáže zajistit připojení bez zadrhávání pro více než 100 připojených zařízení.

Inteligentní srdce vašeho domu

Deco M9 Plus se chová jako inteligentní propojovací uzel (hub) celého domu a dokáže všechna vaše zařízení zobrazit v jedné snadno ovladatelné aplikaci. Můžete nastavit interakce mezi zařízeními s rozhraním ZigBee, Bluetooth a Wi-Fi. Díky systému Deco M9 Plus si můžete vychutnat kouzlo chytré domácnosti v každé místnosti.

Vlastnosti:

Deco využívá systém jednotek, díky nimž zajistí všudypřítomné pokrytí domu Wi-Fi signálem – jednou provždy můžete sebe i všechny ostatní zbavit míst se slabým signálem!
Díky vyspělé technologii Deco Mesh Technology mohou jednotlivé jednotky spolupracovat a tvořit v celém domě jednu ucelenou síť s jedním názvem. Zařízení se budou automaticky připojovat vždy k té jednotce Deco, která mu při procházení celým domem zajistí nejrychlejší možné připojení.
Základní verze Deco M9 Plus obsahuje dvě jednotky, které pokryjí plochu až 600 m2. A kdyby ani to nestačilo, stačí kdykoli přidat do sítě další jednotky Deco a pokrytí tak rozšířit.
Tři samostatná pásma poskytují rychlá a stabilní připojení o celkové rychlosti až 2134 Mb/s.
Systém Deco M9 Plus se chová jako propojovací uzel (hub) pro všechna zařízení ve vaší chytré domácnosti. Na jedné platformě tak můžete upravit nastavení a vytvářet vzájemné interakce – již nemusíte pořizovat specializované chytré huby.
Deco dokáže zvládat provoz i pro velmi zatížené sítě a poskytuje připojení bez zadrhávání a zpoždění pro více než 100 zařízení současně.
Bezpečnostní balík TP-Link HomeCare™ je sada individuálně přizpůsobených a zabezpečených funkcí, která obsahuje rodičovskou kontrolu, integrovaný antivirus a řízení kvality služeb (QoS).
Nastavení je ještě snadnější než dosud díky aplikaci Deco, která vás provede jednotlivými kroky.

Specifikace:

Bezdrátové vlastnosti:

Bezdrátové frekvence: 2.4 + 5 GHz (dual band)
Přenosová rychlost WiFi - 2.4 GHz: 400 Mb/s
Přenosová rychlost WiFi - 5 GHz: 866 Mb/s
Přenosová rychlost WiFi - 5 GHz-2: 866 Mb/s
WiFi standardy: 802.11ac, 802.11n, 802.11a, 802.11b/g
Vysílací výkon 2.4 GHz: 20 dBm
Vysílací výkon 5 GHz: 23 dBm
Šifrování: WPA-PSK / WPA2-PSK
2.4GHz MIMO: 2 x 2
5GHz MIMO: 2 x 2
Typ antény: vestavěná
Počet vestavěných antén: 8
Roaming: Ano

Fyzické charakteristiky:

Použití: vnitřní
Tlačítka: Reset
Provozní teplota: 0 až 40 °C
Rozměry (Š x V x H): 144 x 64 x 144 mm

Konektory a rozhraní:

Rychlosti LAN: (1) 10/100/1000 Mbps + (1) 10/100/1000 Mbps LAN/WAN
Gigabit LAN: Ano
USB: Ano

Napájení:

Napájení přes konektor/svorkovnici: 12V / 2A

Software:

Operační mód: AP Router, Přístupový bod
Podpora IPv6: Ano

Obsah balení:

2x zařízení
2x napájecí adaptér
Propojovací patch kabel
CD s podporou
Návod

Kód produktu: PNT5244968
Part no.: Deco M9 Plus(2-pack)
EAN: 6935364083175
Zobrazit více

Články odjinud