Sluchátka do uší TWS QCY MeloBuds N70 (fialová) Objevte svět hudby v nejvyšší kvalitě se sluchátky QCY MeloBuds N70. Díky dvěma dynamickým měničům a výškovým reproduktorům MEMS zní každý tón přirozeně a podpora kodeku LDAC s certifikací Hi-Res Audio zajišťuje výjimečnou čistotu zvuku. Aktivní potlačení šumu až -56 dB vám umožní plně se odpojit od ruchu a soustředit se na oblíbenou hudbu, zatímco tři mikrofony s umělou inteligencí zaručují křišťálově čisté hovory bez ohledu na prostředí. S plně nabitým... Celý popis
Koupit za 1 199 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
89 %
Sluchátka TWS QCY MeloBuds N70 (titanově zlatá)
Doprava:
zdarma
Skladem
1 199 Kč
Koupit za 1 199 Kč
100 %
Sluchátka TWS QCY MeloBuds N70 (fialová)
Doprava:
119 Kč
1 424 Kč
Koupit za 1 424 Kč
96 %
Bezdrátová sluchátka do uší TWS QCY MeloBuds N70 černá
Doprava:
67 Kč
2 059 Kč
Koupit za 2 059 Kč
87 %
Qcy Sluchátka do uší TWS MeloBuds N70 (černá)
Doprava:
zdarma
Skladem
1 572 Kč
Koupit za 1 572 Kč
85 %
Sluchátka do uší TWS QCY MeloBuds N70 (černá)
Doprava:
89 Kč
Skladem
1 566 Kč
Koupit za 1 566 Kč
Popis
Sluchátka do uší TWS QCY MeloBuds N70 (fialová)
Objevte svět hudby v nejvyšší kvalitě se sluchátky QCY MeloBuds
N70. Díky dvěma dynamickým měničům a výškovým reproduktorům MEMS
zní každý tón přirozeně a podpora kodeku LDAC s certifikací Hi-Res
Audio zajišťuje výjimečnou čistotu zvuku. Aktivní potlačení šumu až
-56 dB vám umožní plně se odpojit od ruchu a soustředit se na
oblíbenou hudbu, zatímco tři mikrofony s umělou inteligencí
zaručují křišťálově čisté hovory bez ohledu na prostředí. S plně
nabitým pouzdrem si můžete užívat až 50 hodin přehrávání a
speciální aplikace vám umožní přizpůsobit si zvuk.
Přesnost v každém tónu
Inovativní akustický systém DualCore kombinuje dynamický měnič
ve tvaru prstence s přesným výškovým reproduktorem MEMS pro
výjimečnou hloubku a prostor zvuku. Výkonné, pružné basy
harmonizují s čistými výškami a vytvářejí tak plné, vyvážené ...
Objevte svět hudby v nejvyšší kvalitě se sluchátky QCY MeloBuds
N70. Díky dvěma dynamickým měničům a výškovým reproduktorům MEMS
zní každý tón přirozeně a podpora kodeku LDAC s certifikací Hi-Res
Audio zajišťuje výjimečnou čistotu zvuku. Aktivní potlačení šumu až
-56 dB vám umožní plně se odpojit od ruchu a soustředit se na
oblíbenou hudbu, zatímco tři mikrofony s umělou inteligencí
zaručují křišťálově čisté hovory bez ohledu na prostředí. S plně
nabitým pouzdrem si můžete užívat až 50 hodin přehrávání a
speciální aplikace vám umožní přizpůsobit si zvuk.
Přesnost v každém tónu
Inovativní akustický systém DualCore kombinuje dynamický měnič
ve tvaru prstence s přesným výškovým reproduktorem MEMS pro
výjimečnou hloubku a prostor zvuku. Výkonné, pružné basy
harmonizují s čistými výškami a vytvářejí tak plné, vyvážené ...
Parametry
| Přenos zvuku | bezdrátová |
| Hmotnost | 150 g |
| Typ kabelového připojení | s USB-C |
| Typ bezdrátového připojení | Bluetooth |
| Výrobce | QCY |
| S ovládáním hlasitosti | ne |
| S hlasovým asistentem | ano |
| S aplikací pro nastavení sluchátek | ano |
| S přepínáním skladeb | ano |
| S mikrofonem | ano |
| Konstrukce mikrofonu | s integrovaným mikrofonem |
| Pro iPhone | ano |
| K mobilnímu telefonu | ano |
| Pro Android | ano |
| Výdrž baterie (sluchátka) | 10.0 h |
| Typ nabíjení | s bezdrátovým nabíjením |
| Výdrž baterie (pouzdro) | 50.0 h |
| Provedení sluchátek | špunty |
| Typ sluchátek | do uší |
| Počet sluchátek | stereo (2) |
| Vodotěsná | ano |
| Stupeň krytí | IPX5 |
| Voděodolná | ano |
| S Bluetooth | ano |
| Dosah bezdrátového signálu | 10 m |
| S Multipoint | ano |
| Verze Bluetooth | s Bluetooth 6.0 |
| True Wireless | ano |
| Aktivní potlačení okolního hluku | ano |
| Zvukový charakter | s vyváženým zvukem |
| S Ambient sound | ano |
| Potlačení hluku | s adaptivním potlačením hluku |
| S hlubokými basy (Extra Bass) | ano |
| S Hi-Res audio | ano |
| S vyměnitelnými špunty | ano |
| S pouzdrem | ano |
| S USB kabelem v balení | ano |
| S přijímáním hovorů | ano |
| Na hovory | ano |
| Kvalita hovoru | s vynikající kvalitou hovoru |
| Na telefonování | ano |
| S mikrofonem potlačujícím šum | ano |
| S herním režimem | ano |
| Herní | ano |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Vhodnost pro sport | připravená na sport |
| Sportovní | ano |
| Na cvičení, posilování a fitness | ano |
| Do posilovny | ano |
| S A2DP kodekem | ano |
| S LDAC kodekem | ano |
| S HFP kodekem | ano |
| S AVRCP kodekem | ano |
| Typ měniče | s hybridním měničem |
| Hi-Fi | ano |
| Na poslech hudby | ano |
| Kancelářská | ano |
| Na spaní | ano |
| Komfort při nošení | pro celodní nošení |
| Kapacita baterie pouzdra | 480 mAh |