Fitbit Charge 5

83 %
Stars
(14 hodnocení)

Klíčové vlastnosti Fitbit Charge 5 - Fitness náramek s širokou škálou praktických funkcí - Dotykový AMOLED displej s funkcí Always On - Měří 20 druhů sportů, automatické zahájení aktivity - Přímé měření tepu, krokoměr, spálené kalorie, měření vzdáleností a další - Měření SpO2 i EKG, menstruační kalendář - Integrovaná GPS, Glonass - Analýza spánku a spánkové skóre, nástroje pro zvládání stresu - Sklíčko Gorilla Glass 3, vodotěsnost s certifikací 5ATM do 50 metrů - Výdrž až 7 dní na jedno... Celý popis

Koupit za 3 680 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Klíčové vlastnosti Fitbit Charge 5

- Fitness náramek s širokou škálou praktických funkcí

- Dotykový AMOLED displej s funkcí Always On

- Měří 20 druhů sportů, automatické zahájení aktivity

- Přímé měření tepu, krokoměr, spálené kalorie, měření vzdáleností a další

- Měření SpO2 i EKG, menstruační kalendář

- Integrovaná GPS, Glonass

- Analýza spánku a spánkové skóre, nástroje pro zvládání stresu

- Sklíčko Gorilla Glass 3, vodotěsnost s certifikací 5ATM do 50 metrů

- Výdrž až 7 dní na jedno nabití

- Silikonový řemínek a pouzdro z nerezové oceli

Optimalizujte svou aktivitu
Optimalizujte svou aktivitu a rutinu pomocí Daily Readiness, personalizovaného skóre dostupného s vaším 6měsíčním prémiovým členstvím. Tato funkce využívá poznatky z vašeho cvičení, spánku a variability srdeční frekvence a dává vám vědět, zda jste připravení na tréning nebo upřednostnit regeneraci.

Denní skóre řízení stresu
Zjistěte, jak vaše tělo reaguje na stres pomocí denního skóre řízení stresu a změřte okamžitou fyzickou odezvu svého těla - pomocí aplikace EDA Scan - na zápěstí. Navíc najděte klid díky rozšířeným nástrojům všímavosti a podrobnému rozpisu vašeho skóre zvládání stresu, které jsou součástí vašeho 6měsíčního prémiového členství.

Kompatibilní aplikace EKG
Sledujte své srdce pomocí kompatibilní aplikace EKG, která vyhodnotí vaše srdce a jeho fibrilaci síní - nepravidelný srdeční rytmus a získejte také upozornění na srdeční frekvenci, která vám dají vědět, když jste nad nebo pod svým prahem možností.

Změny ve vašem zdraví
Poznejte každou důležitou změnu ve svém zdraví pomocí zdravotních metrik - jako je SpO2, hladina kyslíku v krvi, variabilita srdeční frekvence, frekvence dýchání a další.

Svoboda v každém vašem pohybu
Běhejte venku bez telefonu, podnikejte túry a vyjížďky v tempu - díky vestavěnému GPS. Získáte pak mapu intenzity tréninku v aplikaci Fitbit. Uvidíte tak i své tempo a zónu srdečního tepu.

Inspirace pro cvičení
Proměňte své poznatky s 6měsíčním členstvím Premium a objevte inspiraci s novými cvičeními, lekcemi a zábavnými výzvami. Získejte také informace o zdraví, které jsou specifické pro vaše tělo a mysl. Buďte v pohodě!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Fitbit
S displejem ano
Podporovaný OS Android + iOS
Bluetooth ano
Zobrazení času ano
Krokoměr ano
Snímač tepu ano
Monitorování spánku ano
Voděodolnost ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud